Skocz do zawartości
lukas

szafka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niedlugo bede budowal swoje akwa ale ciagle nie mam pomyslu na zabudowanie szafki, i tu moja propozycja zeby kazdy kto moze wkleil zdjecie swojej szafki i pokrywy akwa

albo rzut calego akwa gdzie widac cala zabudowe

zazwyczaj na stronkach sa zdjecia ryb i korali z bliska bo kazdy chce sie pochwalic( co jest zrozumiale) ale brakuje wlasnie takich zdjec zabudowy

mozemy tez oglosic konkurs na najladniejsza szafke(to tak na przyczepke do konkursu na najlepszy sump)

pozdrawiam lukas


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nikt nie ma zdjecia swojej szafki???

chlopaki i dziewczyny no

dajcie tu jakies fotki


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno toczyła się dyskusja o podświetlonych szafkach. Były też zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no byly 3 moze :/

za wiele nie pokazaly bo glownie bylo widac sumpa a mi chodzi o cos takiego jak ostatniio rs4 wkleil zdjecia i tam bylo takie jedno gdzie widac jak ma akwa zabudowane. nmie wierze ze nei macie takich zdjec. podejrzewam ze nie chce sie nikomu zrobic co mnie w sumie dziwi i szczerze mowiac nie rozumiem tego. no ale nic trudno sie mowi mam nadzieje ze swirlej chociaz pokaze jedna fotke jak juz zabuduje. ja w kazdym razie jak juz zrobie swoja to napewno wkleje fote zeby sie pochwalic. w koncu po to jest to forum .

pozdrawiam

ps. bedzie to moja pierwsza taka szafka zabudowana wiec chcialbym zobaczyc inne zeby zobaczyc jak ja zabydowac najlepiej i najladniej.


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs ja chyba zrezygnuje z podsiwtlania szafki , wyglonda to ladnie ale zauwazylem ze rosprawsza uwage oglondajacego zbiornik , jak choinka za duzo sie dzieje pod spodem baniaka (w szafce) nei wiadomo na czym oko zawiesic czy na akwarium czy na szafce , nie mozna spokojnie pooglondac "plywajacych rybek " jednym slowem to podku......i to zdrowo , chyba zrezygnuje z tego wlasnie powodu .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na " pocieszenie " kilka fotek pokaze Ci juz teraz:)

[white] tutaj przelot wywiercony na elektryke , w otwor wpuszczona jest rura plexi , rozgrzana wczesniej w oleju i na koncach jest zabespieczona zeby nie wypadala (zabespieczona) rozszerzona :D flaszke sie w nia szybko wciska poki jest rozgrzana , taki moj maly patent :D dookola poznije ponownie zabespieczona bialym silikonem w ten sposob mamy elegancki "przelot" przez boczna scianke szafki , przez co puscimy kable elektryczne .Otwor mozna bylo pomalowac na bialo zanim wlozylem w niego rure plexi , ale juz na takie duperele nie mam czasu ;)

foto1.JPG

foto2.JPG

foto3.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej, może zrób w innym pomieszczeniu samą szafkę, bez akwarium. Oprócz oczywiście tej ze zbiornikiem. To by był czad. Żadnych gąbek i rurówek oblepiających sprzęty. Czysta technika. Poszło by chyba nawet na słodkiej z octem. Powinienem to chyba napisać w dziale Szalone...Ale ja jestem zdrowy.(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maz przychodzi niespodziewanie do domu. Na twarzy usmiech, mruczy cos pod

nosem..... Wchodzi do sypialni, a tam standard - na lozku lezy na wpól rozebrana

zona, a obok stoi nieznajomy facet ze spuszczonymi spodniami.

Nieznajomy lêkliwie i piszcz¹cym g³osem:

- Obywatelko! Powtarzam ostatni raz, jezeli natychmiast nie zaplaci Pani

rachunku za telefon, zesram siê tu na podlogê! :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy. Bo wyobraziłem sobie kogoś kto robi szafkę pod akwarium. Ze wszystkimi sprzętami i działającą ale bez akwarium. Dość surrealistyczne, prawda? Kto byłby zdolny do czegoś takiego? Pozornie bez sensu. Widziałem różne maszyny, które pracowały bez sensu (na pierwszy rzut oka), choćby modele pralek w sklepach AGD. Ktoś się na to zdecydował. Dlaczego nie szafka pod akwarium?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.