Skocz do zawartości
qba25

[S] favites i euphyllie duże

Rekomendowane odpowiedzi

witam , na sprzedaz mam pieknego i duzego favitesa, wymiar ok 15x12 cm ( ciezko zmierzyc ale nawet boki sa pokryte glowkami ) kolor fioletowa obwodka , zielony srodek to najprawdopodobniej F.bestea

gallery_11542_1640_410355.jpg

gallery_11542_1640_988120.jpg

gallery_11542_1640_1337100.jpg

cena 250 zeta

jesli nie bedzie chetnych na odbior wlasny to wtedy wysle pkp lub pks w styropianowym boxie

moge dowiezc na spotkanie do krakowa 17 XII :) pozdrawiam :welcome: :welcome: :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz dostaje duzo wiadomosci z pytaniem czy moge zrobic mniejsze szczepki, odpowiadam ze nie, koral rosnie na skale i musiał bym ja rozlupywac i nie wiem co z tego bedzie a szkoda mi korala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szkoda ci go po co go sprzedajesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze szkoda :( musze dozbierac kasiorke na nowe szklo :) a tam mam calkowicie inne plany co do obsady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yes :thumbsup:

jutro bedzie watek o "eufiliach' :) tez na sprzedaz ida :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne

dochodza jeszcze euphyllie..........

paraglabrescens, ma 5 lub 6 glowek ale macki ma na ok 10 cm jest ciemno zielona z niebieskimi kuleczkami na koncu :) jak robilem filmik to wylaczylem 2 pompy dlatego nie faluje :) calkowity wymiar to ok 12x15 + - macki wiec jest naprawde duza .....cena 220 zeta

druga to ancora , jej wymiar to jakies 20 x 20 albo i wiecej jak ma maxa sie napompuje , nie jest fluo to zwykla odmiana , jak byla mala to dalem za nia 120 zeta teraz jest 5 razy wieksza a juz polowe sprzedalem bo nie ma na nia miejsca , cena tez 200 :)

trzecia to zwykla paradivisa , rozowo zielona , ma chyba 5 lub 6 glowek , jedna sie nie otwiera do konca bo spadl mi na ta odnoge czyscik i dopiero dochodzi do siebie , u oliwiera za 3 glowki zaplacilem 120 ale chce tyle samo przez ta jedna glowke uszkodzona , od kiedy ja kupilem sprzedalem z niej jakies 10 glowek ......

na filmiku jeszcze quadri jest tez do sprzedania cena 250 razem ze skala taka oko 2kg , nie bede go wyciagal n awariata wiec wole go puscic ze skala , siedzi w miejscu od pol roku i nie chodzi :)

quadri mozna zobaczyc fotki w moim temacie

http://nano-reef.pl/topic/33600-300l-slonej-wody-by-qba/page__hl__%2B300l+%2Bby+%2Bqba__st__20

caulastrea zwykla ok 25-30 glowek, caly krzak ok 12x12 ,cena 200 zeta

oczywiscie ceny do lekkiej negocjacji , nie chce robic szczepek sprzedaje cale krzaki , zawsze znajdzie sie jakis gratis :) przy wiekszych zakupach znizki :) pozdrawiam

sorki za jakosc filmiku ale kamera lipna i nie widac takich kolorkow jak sa naprawdę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie euphylie rezerwacja :)

reszta aktualna :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

koraliki pierwsza klasa :)

jak nie będzie chętnych to ja wstąpię po świętach i zgarnę Favites :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quadri sprzedany , zostal favites i caulastrea :whistle: :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caulastrea sprzedana

zostal favites :realmad:

na favitesa obnizka na 220 i taniej nie bedzie :harhar: :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze karala moge wziasc dzis na spotkanie do krk do oliviera :) jesli bedzie ktos chetny to dzwoncie 881-202-011 pozdr :):welcome: :welcome: :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sprzedane :)

możemy zamykać :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sprzedane :)

możemy zamykać :)

pozdr

oki


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.