Skocz do zawartości
Swirlej2

jade dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Swirlej wiesz już nie mogę się doczekać

jak twój baniak bedzie wyglądać jak już wszystko zrobisz :)

Bardzo ładnie i dokładnie wszystko zrobione

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo kosztuje , prawie tyle co te krany bramowe ktore wyslal :) , ale mniejsza z tym wazne ze goscio mial gest i zalatwil :) i za to wielkei dzieki SMK :)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rura.JPG

[white] srubka kwasowka ... spokojnie panowie ..Swirlej jestem :D

szafka.JPG

lacze1.JPG

[white]Alex dziekie raz jeszcze , wiesz za co ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz .. w lewym skrzydle bedzie elektryka

"Zbyhur zlodzieju oddaj elekroniczny czasownik bo wysle po Ciebie ludzi ( totak przy okazji :D ) "

(zadnych kabli , kabelkow i innej szumowiny w szafce nie bedzie ;)) , w prawym skrzydle bedzie mixer , rura o srednicy 12 cm wyzej z woda RO , grawitacyjnie do mixera , zadnych pomp AM wiecej dziekuej pieknie firmei niech sobie na tym ugotuje zupe :D

Z tylu za sumpem listwa elektryczna , pompy od kabli poukladane jak w aptece ;):) czysciutko , milutko , przestrzennie jak w Ameryce ..miejsca dla kazdego :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie jakbys zapomnial jak wyglonda to Ci przypomne ..czekam juz ponad dwa miesiace ...bylem cierpliwy ale przegieles synku pale , uciekles z forum , uciekles z gadu ..pewnie nicka zmieniles ..ale nie zapominaj cepie ze mam Twoj adres i jak przyjada to jeszcez za paliwo zworcisz ikopa wylapiesz, wiec to przemysl bo ja sobie nie zartuje gnojku.

Przez gnojka nei moge ruszyc dalej z elektryka , uwazajcie na niego , czekam tydzien i wypieprze tutaj Twoj adres na forum i dynda mi to co kto sobie mysli .

Mozesz nawet dociekac praw w sadzie , tym bardzie jcie bede musial zaj.... ;)

A jak mi gula zruszysz to sie tam przelece ale bedzeisz inaczej spiewal ..to nie grozby to obietnica ( nie znasz mnie jeszcze , najwyzej z tego co na forum , a wiesz jaki jestem zawziety takze narazie jeszcze prosze ) i nie wazna wartosc , liczy sie zasada .

I nie probuj mi wiecej nic tlumaczyc ze grypa , ze babcia chora itd ... kretaczu .

Serce ku...boli , czlowiek sie stara , wysyla ludziom sprzet , czy tez co tylko potrzebuja , nie raz dokalda do interesu ..a tu bydlak krasc przyszedl .

czasownik.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja zauwazylem ze wiekszosci tutaj to sie piekli , robia na hura swoje baniaki , nie maja wogole cierpliwosci nic a nic kompletnie , aby do przodu , aby szybciej."

A widzisz, Swirlej, jak to jest. To Twoje słowa. Czasami każdemu podnosi się ciśnienie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ales porownal heh , raz ze mi gowniarz jawnie za***przyl to co moje , znikna z forum i z gadu ..czekam prawie trzeci miesiac ...pomysl zanim dasz jakies porownanie bo tutaj to juz i tak cierpliwosc byla duza , zwlaszcza ze bajki mi opowiadal .. ilez mozna sluchaj ? a teraz to sie noz w kieszeni sam otwiera .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kontekst Twojej wypowiedzi był zupełnie inny ale mnie raczej chodziło o to, że "nawet Ty" czasami się denerwujesz i tyle. Czy ktoś ci coś za***przył czy nie to nie moja sprawa.

Potraktuj to jako żart dla rozładowania atmosfery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego najpierw kasa na przod .. inaczej nie rozmawiam , nie bede pozniej za swoim chodzil , a siebie znam wiem ze wysle :]

Jak ktos tam ma jeszcez do mnie interes to podam numer konta ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Tobie to wolno wszystko Alex i bez obaw ;) zreszta wiem z kim rozmawiam , od samego poczatku wiedzialem :D

Nawet jakby cos nie doszlo to nie mial bym zalu Ci podarowac , bo moge powiedzeic ze Cie na tyle znam ;) , a takiego perfidnego , beszczelnego chamstwa jak robi zbychur nie bede tolerowal !

Potrzebowal czasownik ..? wiedzail ze mam dwa takei same ... dalbym mu go jak czlowiekowi za friko! ! ! bo zadne to pieniadze , ale nie w ten sposob ! ! !

Wiedzial ze zamawialem , wiec zamowilbym i dla niego za to ze mial mi go przerobic ...sprzet mu za przerobienie chcialme wydlubac jak koledze ! ...ah ..ku...szkoda gadac ! ze to sie takie kalafiory trafiaja :]

Ide gdzies sobie zamowie 10 takich na to konto ,a sa tez dwu kanalowe takze olal ja twoja przerobke ..czekaj teraz ja cie niedlugo przerobie jak nie otrzymam czasownika lada dzien :D

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu kanałowy (iloma sprzętami może sterować) jest ten wyłącznik czasowy? Sam posiadam ze trzy, które mogą obsłużyć naprzemiennie max 2 urządzenia. Teraz znalazłbym coś takiego co obłużyłoby mi wszystko na raz.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tez 3 kanalowe , ten moj jest jednokanalowy , nie wiedzialem ze sa dwu i trzykanalowe , bo bym sobie nawet tym zbychurem glowy nie zawracal tylko kupil inny ..heh

Alex powiedz gdzei kupowales to sobie zamowie i po problemie niech gowniarz spada ;)

A wlasciwie olal , kupie sobie falownik TUNZE z pompami , ten pojedynczy czasownik zostawie sobie do HQI .. chcialem kombinowac zeby mi na przemian pompami sterowal ale nie bede sie raczej juz w to bawil.

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.