Skocz do zawartości
Amphiprion

Żywa skała z Aquariusa

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem 20 kg skały z Aquariusa:) Cana całkiem całkiem, za indonezje 36 zł/kg. Czy ktoś z was (a na pewno ktoś) kupował u nich skałkę...jakie są wasze spostrzeżenia? Utopiłem kasę:D, czy nie będzie tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. po raz pierwszy kupuję skałkę i nie wiem, czy powinienem zaznaczyć, żeby mi wybrali większe kawałki, czy lepiej drobniejsze? Te 20 kg ma się zmieścic w akwa o wymiarach 80długośc/35szerowkość/45wysokośc. Poradźcie mi proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał wieksze lepiej się układa skałę z małych to zrobisz kupkę która sie zawali jak tylko jakis krab wejdzie na to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@baz, czy można poprosić kolesia ze sklepu internetowego, żeby wybrał większe kawałki, czy i tak zapakuje co mu będzie zbędne..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia w zakupach tego typu rzeczy przez net, więc nie wiem, jak bardzo można polegać na obsłudze...mam nadzieję się nie przejechac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amphiprion...

dzwon do Witka do Aquariusa..i negocjuj a nie zadawaj pytania na forum w tej kwestii..

co z tego ze dostaniesz tutaj na forum odpowiedz ze mozna prosic albo nie mozna prosic...A jak wiekszosc ludzi powie ze nie mozna to nie zadzwonisz i sie nie zapytasz...;))??

Twoja kasa i Twoje akwarium....

nie czekaj tylko dzwon i mow co chesz otrzymac...szkoda czasu..

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dino35, problem w tym, że najpierw trzeba wiedziec, co się chce..;) teraz już mniej więcej wiem, że chcę większe kawałki. Ale gdybym tu nie teoretyzował, to bym nie wiedział;)

Witek napisał mi, że skała powinna do nich dotrzeć w ten weekend, więc w poniedziałek, zrobię jak mówisz, zadzwonię i pogadam.

Skałe będe odbierał pod koniec miesiąca, więc troche sobie dorzeje w ich baniakach. Na razie poszła rezerwacja i kaska... Teraz musze się martwić o to, żebym miał gdzie tę skałę włożyć, gdy już się pojawi w domu:)

Zakasuję rękawy, graty zebrane, zaczynam ostatnie prace montażwe:) na reszcie:):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe kawałki, tak?

Hmm! Ja mam w akwarium takie kawałki, że nawet jednego nie dalo by się włożyć do Twojego akwarium. Radzę sprecyzować co chcesz bo dostaniesz trzy "płyty" i będzie 20kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem skałe to powiedziałęm żę 15kg skały do akwarium 65l i skała przyszła ładna ;)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froolk ma racje. Jeden kawalek skaly jaki przywiozlem z aquariusa ma 13 kg. Mysle, ze dobrze gdybys mial kawalki po 2.5-3.5 kilo.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amphiprion...do Witka dostawy towaru sa przewaznie w piatek po poludniu...

okresl potrzeby...wielkosci skalek...i dzwon do niego...

zeby sie nie okazalo tak jak @froolk prawi ze dostaniesz 4 kawalki po 5 kg ..

nie czekaj do poniedzialku..(popros go zeby ci fotki kawalkow zrobil i podeslal na maila)..

kuj zelazo poki gorace

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...a więc kawałki po 2,5-3,5 kg....do akwa 120litrowego. Dzięki za podpowiedzi. Dziś jeszcze zadzwonię do Witka.

Podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@amphiprion

Jak dostaniesz skale zrob kilka zdjatek z checia bym zobaczyl jaka ma Pan Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo gratulacje :D ja dostałem 3 duże i kilka mniejszych skałek, wyszło 7kg i skalniak ładny mi wyszedł, nawet się trzyma :D zrób fotki jak dostaniesz tę skałę bo ciekaw jestem czy tam jest dobra, ja mam 63l i te 7kkg to nie za duzo :9


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanę to możecie liczyc na galerie zdjątek...

Ale dostawę zamówiłem dopiero na 28 października...musze najpierw postawić akwa, zalać wodą, wypłukac, potem RO+sól....no i jeszcze musze dokończyć skrzynke sterującą...No, to do roboty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi, zamówiłem także 10 kg piachu, zobaczymy, jak przyjdzie dam fotki. To jest piach z ich działających baniakow. Przekonuje mnie to, że jest pakowany na miejscu (tuż przed wysyłką) a nie parę tygodni/miesięcy wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A...to teraz kumam...Chciałemzałożyć 300l. ale z powodów budżetowych jest to tylko (lub aż) 120l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.