Skocz do zawartości
Swirlej2

super nano

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobic takie nano , nie zalezne od niczego , kompletnie od niczego zadnych fabrycznych czesci wszystko dd A - do Z DIY ;) ale to wszystko , wszystko oprocz ryb i korali :D

chyba w wolnych chwilach bede sie zastanawial i kiedys zrobie wam moez niespodzianke .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , decyzja zapadla :D zrobie super nano jakiego swiat jeszcez nie widzail , ten dzial powstal dla mnie :D zrobie najmneijsze nano na swiecie ktoro bedzie mialo szafeczke a w niej sprzet ! nawet mam pomysla na butle CO2 :D szukam chetnych do pomocy walcie na priva kto we mnie wierzy ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy z Ciebie to już naprawde Świr :D:D:D:D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) co wiecej ; nano bedzie mialo sumpa , komin z przelewem , jak wspominalem reaktor , mixer , odpienaicz wszystko mojej produkcji kurfa mac :love8)sorki :D

WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, jeśli będziesz chciał chodować np prkę plankonów to odpieniacz odpada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tak;

Elektrykow , mechanikow , spawaczy , slusarzy , piekarzy , tokarzy , tanzerek , striptizerek , ruchaczek i nie dymanych kaczek ..wtedy sie zabieram na powaznie do roboty ;)

Nie ale tak na powaznie to kto we mnie wierzy to niech na maila wali smialo bo sam nie dam rady tego udzwignac :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robie bo to smieszne bedzie takie malenstwo zbudowac heh z naboju do syfonu zrobie butle Co2 :D powaga nei zartuej teraz pisze powaznie ..butla Co2 z naboju od syfonu , a manometer wytargam kukulce z gniazda ,,,znaczy z kukulki od zegara tam ona ma :D napewno tam ma , bede czail ja dzisaij przed jej drzwiczkami , jak otworzy i zechce kuknac to dostanie szalabana i jej go ukredne ;)

Wkladu do reaktora uzyje puspulki tam gdzies u nas grabarze lastryke wylewali na cmentarzu , i gicio bedzie :D a jeszcez czekaj no , co mi tutaj jeszcez brakuje ..moment ..a odpieniacz ..a nie zapomnaile mze wytrzepie planktona co do nogi :D tak odpienaicza nie bedzie . SWIATLO :D mysle ze znajde jakas mala lampke naftowa na strychu takze bedzei swaitlo niema sprawy ..co nam tam jeszcez brakuje do naszego nano ..hmmm ... rybek ! no jaha :D w tym wypadku pozostaje mi nawrzucac plastikowych no bo jakze :D

dobranoc :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy "piekarza" :D:D:D

najmniejsze akwarium ma 250ml jak sie nie myle ale myśle że Jak Byś zrobił akwarium z żarówki nie energooszczędnej wyjął byś gwint to byś miał najmniejsze akwarium :D tylko ciekawe jak zrobisz sump ;) i komin

P.S ale z Ciebie spaamer :D-Adi nie ma z Tobą szans :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jak ..? wyczaruje :D w laptoku sobie narysuje i bede mial :D po co wogole czlowiekowi do zycia cokolwiek...? no bo zaluzmy sam popatrz .. chcesz sie przeprowadzic .. zabieraz te grajdoly , walczysz z zywiolem itd :D a tak ..skladas zlaptoka i idziesz na nowe mieszkanko ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie peralistyczną:D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy nawet nie wiecie , ze wszystko to co napisalem to jest prawda :D zrodzil sie schizofreniczny pomysl w mojej glowie i go zrealizuje , bedzie nano ze sprzetem stalo :D tylko jeszcze nie wiem co z ta kukulka ;) dlaczego akurat kukulka ? tego jeszcze nie wiem ;)

Ps; Powaznie znaczy nie powaznie ale powaznie mowie :D bo smiac mi sie chce ze taki durny pomysl mnie nalecial zrobic takie wlasnie male nano kompletne ze sprzetem Panie ;) wiec potrzebuje chetnych do pomocy , inaczej nie zaczynam .

BarTy Ciebie jutro bede meczyl na bank :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmianka wody pewnie z 300 procent dziennie ;)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mowie powaznie , w zartach ale powaznie ;) kto sie przylancza do tego projektu reka w gore ?

Bede potrzebowal stolarza lub zdolnego samouka ;) na poczatek zaczniemy od mini szafeczki ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnowogro , to jest totalna pipa , to co ja planuje zrobic to jeszcze tego swiat nie widzial ;) ktorki kaszel bedzie ktos do pomocy ?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustalimy na poczatek , jak duzye bedzie nasze nano , nie moze byc to strasznie male gofienko bo beda w nim korale twarde ..no wiec full wypas technika itd ..nad DownDraftem jutro siedze i mysle ..dysza nie musi byc wiem ze dziala ladnie bez tak jak w tych ETSS , na malej pompce maxi jet go bzdryngniemy ;) takiej z 1000l/h


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świrlej to Może Zrób największy zbiornik ?? ;)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy juz jest , OCEAN i nie ja go stworzylem ;)

bede portrzebowal kawalek rurki plexy 30 mm do zrobienia rury pieniacej w mini DD ;) oraz pewnie pare innych dupereli takichjak kolanka i rurki PVC 10 mm ..

kto moze zalatwic to niech sie zglosi .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tutaj juz gosciu zaczol kombinowac dobrze , dorzucil w miare jako taki filter ;)

Ale My zrobimy z kominem i pelnym wyposazeniem nasze nano .

1185050121-med.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, No a na gg nic się nie chwaliłes o Twoim nowym Projekcie:D:D JA też strugam coś małego:D:D 10L:D:D:D:D

Pozdro


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.