Skocz do zawartości
Swirlej2

super nano

Rekomendowane odpowiedzi

osz Ty f morde , to Ty lepszy ode mnie jestes ;) bo ja planuje 30x30x30cm i nie wiem jeszcez narazie ile to litrow hehe .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze :D akurat zeby trzymac w nim pienc pokolcow , onlilije :D takie jak Adamoo ostatnio pokazal ;) setke SPS-ow LPS-ow i LSD esow ;) i kilka ETSS-ow , no i moze w koncu pare esow floresow :D zauwaz ze wszystko na "ES" ;) a nano i tak bedzie stalo , jak drut :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

hyhy z Ciebie to już naprawde Świr ;):D:D:D

no a co , akwarysta morski i normalny , widziales takiego ?ja jeszcze nie ;) i zauwaz ze , im bardziej swierniety tym lepiej to wszystko wychodzi ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , szybko lykacie kit ;) .... nie piszcze na skrzynke zartowalem ;), komu by sie chcialo robic takie nano :0 pozniej co z tym zrobic ? nie to oglondac taka kroste ani wyrzucic bo w sumie szkoda :]

Potraktujcie to jak przykald motta podanego nizej ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu ty żartowałes a ja naprawde serio!!:D:D Teraz pytanko: Jakie jest najmjiejsze pcio-reef w Polsce?? Albo na tym Forum?? Kto ma najmniejsze akwarium??


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja już wiem po co Świr założył ten temat :D

aby sobie posty nabic :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz i to kolejny jeden wiecej :D

A tak na powaznie to zauwazylem ze nie bardzo was to zainetresowalo , wiec dalem spokoj , mnie nie potrzebne takie nano :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.