Skocz do zawartości
Taurus

Przyjmę szczepki korali miękkich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem poczatkujacym morszczakiem i 2 miesiące temu załozyłem sobie akwarium 30litrowe (na początek) :thumbup: , wode mam z większego baniaczka z muzeum przyrodniczego w krakowie głównie wizyta tam zachęciła mnie do założenia tego typu akwarium,jest to niestety drogie hobby tak więc bardzo bym był wdzięczny gdyby jakiś bardziej doświadczony kolega mógł mi dać szczepki korali: Sarcophyton glaucum (Leather Coral) lub Sarcophyton sp (Leather Coral), chętnie też przyjmę wszelakie ślimaki czy inne bezkręgowce, myslałem też o Euphyllia glabrescens (Torch coral)ale ten koral wymaga więcej doswiadczenia a tego mi narazie brak. Pozdrawiam serdecznie Maciej

Wyślij e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem poczatkujacym morszczakiem i 2 miesiące temu załozyłem sobie akwarium 30litrowe (na początek) :thumbup: , wode mam z większego baniaczka z muzeum przyrodniczego w krakowie głównie wizyta tam zachęciła mnie do założenia tego typu akwarium,jest to niestety drogie hobby tak więc bardzo bym był wdzięczny gdyby jakiś bardziej doświadczony kolega mógł mi dać szczepki korali: Sarcophyton glaucum (Leather Coral) lub Sarcophyton sp (Leather Coral), chętnie też przyjmę wszelakie ślimaki czy inne bezkręgowce, myslałem też o Euphyllia glabrescens (Torch coral)ale ten koral wymaga więcej doswiadczenia a tego mi narazie brak. Pozdrawiam serdecznie Maciej

Wyślij e-mail

wpadnij na najbliższe spotkanie, na pewno coś się znajdzie (zobacz wątek: małopolskie spotkania akwarystów morskich)

jak się zdecyduejsz napisz na pw to coś u siebie ciachnę


Aktualny baniak [209 x 60 x 60 cm]

Poprzednie zbiorniki:

http://nano-reef.pl/...l-yogher-vol-2/

http://nano-reef.pl/...zko-w-glowie-;/

akwarium morskie od 03.IV.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał się pofatygować na Śląsk to zapraszam po szczepki miękkich. Krabiki żyją? ;-)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krabiki żyją i mają się bardzo dobrze wrzuciłem im kilka odpowiednio przygotowanych muszelek jakby chciały zmienić domek na większy i Powiem Ci Zielony Mintaju że się nawet do tego przymierzały lecz chyba muszą jeszcze podrosnąć:-).

Bardzo Dziękuje za zaproszenie na Śląsk jak będzie okazja to napewno skorzystam, mógłbyś na pw podać do siebie numer telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.