Skocz do zawartości
Thalion

male pytanko...

Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem że wszystkie te dodatki są na pewno oki ,lecz pamietaj coś kosztem czegoś Ja karmiłem korale miekkie koncetratem planktonowym (MEDICA)fakt korale rosną jak cholera ,lecz to co nie wyłapią zaczyna zalegać ....dziś walcze przez to z jakimś zielonym gównem osadzającym mi się na dnie baniala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale czy to uzupelnilo by mi wszystkie braki mikro i makroelementow? Na razie (mam nadzieje ze sie to wkrotce zmieni) nie mam filtra RO, wiec chcialbym ograniczac sie z podmianami bo latanie z baniaczkami to nie ciekawe zajecie... Wiec jesli bym nie robil prawie wcale podmian (a wiem, ze niektorzy tak robia) to musialym uzupelnic braki. Wiec czy ta glinka mi to uzupelni? No i jak sie tego uzywa? Rozpuszcza sie w wodzie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmiana to podmiana-jak w dobrej soli jest 70 mikroel. to myslisz że jest na to złoty srodek????Ja ci powiem to pół srodek,a nie antidotum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

http://reefshop.pl/view_product.php?product=TROGTFL644

a co myślicie o tym produkcie?

EE fajny środek :D

do takiego małego akwarium jak ja planuje może być idealny.

Poczekam tylko na wypowiedzi czy jest dobry i moze zakupie

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian Piwnicki :

tynio, za dzień lub dwa? czym skleiłeś dopieniek?

No prawie :D

Aktualnie jestem troszkę jak by chory i nie mam ochoty na klejenie ale już jest prawie wszystko dopracowane

musę zejść do piwnicy wywiercić klika otworków i będzie gotowy ,klej już mam, kilka elementów już mam sklejonych.

Teraz czekam na dostarczenie oprawek i ma przyjść (jak dobrze pójdzie) hydrometr wiec tylko bedzie brakowało wody zasolonej :D a i eksmisja krewetek z akwarium 30l :D

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.