Skocz do zawartości
TomekSz

Wichura styczen 2012

Rekomendowane odpowiedzi

O piątej rano budzi mnie jakiś łomot...

Schodze na dół i co widze ? Ściana mojego domu leży częściowo na tarasie i ogródku... :wallbash:

post-10720-0-33133700-1325873500_thumb.jpg

A jak u Was ?

Elewacja miala juz 20 lat wiec najwyższy czas żeby ją wymienić. Przyroda sama mi o tym przypomniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

naloz na styropian siatke zbrojeniowa (na klej) i poloz grubym walkiem gotowy tynk. To niezle wyglada. Siding nigdy nie trzyma dlugo.

Tu wialo 120 km/h. Spodziewano sie wysokiej wody, wepchnietej przez wiatr z Morza Polnocnego, ale samochodow nie musieli ewakuowac. Troche Laba (Elba) zalala ulice i tyle. Na poludniu Niemiec podobno pociagi nie moga sie przebic przez snieg. Miejmy nadzieje, ze to tu nie dojdzie. Dzisiaj super slonce i 8°C. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na Dolnym Śląsku wiało mocno,ale bez szkód , trochę się uspokoiło ,jadę na nockę ,mam nadzieję , że gałęzie z drzew nie będą leciały na szyby, :nuke:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dzisiaj wyglądała "plaża" w Mielnie ;) Dodam, że woda zazwyczaj zaczyna się tam gdzie widać falochrony.

post-10720-0-83607100-1325874647_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Wiatry do 140km/h i jak długo tu mieszkam nad Atlantykiem to takiej piździawki nie pamiętam.

U nas się obyło bez problemów ale i tak ok 15,000 domostw po zachodniej stronie Irlandii było przez dobę bez prądu i prawie połowa bez telefonów.

Wygląda na to, że to samo sztormicho przeszło przez Europę... tutaj najgorzej było 3 dni temu.

Mogę Was uprzedzać z 3 dniowym wyprzedzeniem o kolejnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polnocna Walia dostala po tylku. Mamy teraz zawalenie roboty. Pozrywane sieci telefoniczne. Moj rejon dziennie mial okolo 50-60 awarii telefonicznych do usuniecia dziennie. Teraz jest okolo 350. Posilki techniczne ze srodkowej Anglii przybeda w poniedzialek.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szkocji ubaw po pachy :) punciak mojej zony z trudem dawal rade jechac pod wiatr :thumbsup:


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.