Skocz do zawartości
PanMandaryn

xenia- tanio

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam xenie. W dość dużych ilościach.

Cena promocyjna: 0zl ;).

Tylko odbior osobisty. Mam już jej tyle, że regularnie wyrzucam, a szkoda mi jej bo jest nawet ladna.

Jestem z Olsztyna

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, szkoda że nie wysyłasz bo do Olsztyna to mam kawałek, a chętnie bym wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teq jak byś jednak jechał to weź i dla mnie :D bo cena ok ;) a u mnie (jak i w całym Krakowie) coś się dzieje z xenią. ;)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa to wam sie nie opłaca jechac.. hmm może bym dał rade w jakąś sobote wysłać ale nie jestem pewien i byłby to wyjątek.

Oczywiście wtedy musielibyście koszt transportu pokryć ;)

Zdjęcia raczej dziś nie dam rady wstawic bo nie mam akurat w domu aparatu. postaram się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"teq jak byś jednak jechał to weź i dla mnie bo cena ok a u mnie (jak i w całym Krakowie) coś się dzieje z xenią."

prawie w całym

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze bym z checia wzial, ale mieszkam w Rybniku a dojechac nie mam jak chyba, ze na rowerze ;) Z checia zaplacilbym Ci za przesylke i za sama Xenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - rośnie Ci ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwniez sie pisze jakby byla mozliwa wysylka-zaplace za wyslke i xenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiesz ale w poznaniu mieszkam jak by co to za przesyłke mogę zapłacić:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem to i zdecydowalem, ze moge wyslac paczke dla osob z Krakowa. Wyslalbym 1 paczke a wy musielibyscie sie jakos zorganizowac i ewentualnie razem ja odebrac. Koszt tej zabawy wynosilby 25zl bo tyle kosztuje wysylka pociagiem +0zl xenia + 0zl pakowanie, . Mysle, że xenii starczy spokojnie na 5-7 osob jak liczylym miesiac temu to bylo 14 drzewek sadze ze teraz jest okolo 17- 18.

Wysylka mozliwa jest tylko w jakas sobote i to nie kazda :D

Chetne osoby z Krakowa prosze o wpisywanie sie w tym wątku. (czasem zapominam priva czytac :D )

PS po poludniu postaram sie wstawic zdjecia.

Napiszcie jeszcze ile byście tej xenii chcieli :D

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na kawałek :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny, w sobotę lub niedzielę mogę odebrać paczukszę z dworca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałem wstawiam zdjęcie xenii. mam nadzieje, że dobrze wstawilem. to co widać jest do pociecia i do oddania. Sobie zostawie ze 2 male kolonie. Zdjęcie nie oddaje prawdziwej wielkości tej kolonii. z tylu, za nią jest jej 2 razyw iecej. dziś naliczylem okolo 20 drzewek. Co do wysylki to moge wysle tylko1 paczke do krakowa a i to tylko dlatego ze sa tam 2 zainteresowane osoby. musicie sie jakos dogadac jak sie podzielicie i ile tej xenii chcecie.

pozdr.

732-xenia0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanMandaryn,

a tak z ciekawosci ... co ile czasu musisz robic takie "sianokosy" aby Ci xenia zbiornika nie zarosla?

Tak jak pisales, zostawiasz sobie teraz ze dwa drzewka, to po jakim czasie usyskujesz taki "gąszcz"?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanMandaryn,

Ja będę pilotował paczkę dla Krakowa, prosiłbym o jakieś namiary na priv odnośnie wysłania pieniążków na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

więc tak:

taki gąszcz mi się robi srednio co 4-6 miesięcy (z 2-3 drzewek) im więcej jej jest tym szybciej rośnie. Teraz dostała niesamowitego kopa i rośnie niesamowicie szybko. Nie widać tego na zdjęciu, ale jest tak gęsta,że nawet jak się schowa po zgaszeniu świateł to mam problemy z policzeniem "drzewek".

:D

Najpewniejszy termin wysyłki do Krakowa to następna sobota. Jak będe juz pewien to wyśle wiadomośc na priva odnośnie zapłaty za wysyłkę. Niestety teraz nie moge podać pewnego terminu.

Umówiliście się już co do podziału kosztów wysyłki i jak będziecie odbierać? pamiętajcie, że będzie tylko 1 paczka i chyba bedziecie się musieli juz na dworcu podzielić. :D

co do przesyłki do Rybnika, to musze sobie to przemyśleć.. ale jeśli tam też będa 2 lub więcej zainteresowanych osób.. hmm to może :D O ile istnieje bezpośrednie połączenie Olsztyn-Rybnik.

PS. jeśli ktos by chciał odebrać xenie osobiście to proszę pisać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że się jednak uda.:D

A połączenie nie musi być idealnie do Rybnika. Mogę podjechać na dworzec w np. Pszczynie, Żorach, Katowicach, Bielsku-Białej itd.

Ja się dostosuję.

Odjazd z Olsztyna o 20:08 przyjazd do Bielska 5:52 - ale czy jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek a Ty z kąd jesteś ?

Gdyby z okolic Bielska to ja bym też chciał

Na przesyłke też się dorzuce i na jakąś gratyfikacje dla Mandaryna.

Panie Mandaryn ja też bym prosił o ile dogadam się z Jarem

Pozdrawiam


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko zależy od P Mandaryna czy coś dla mnie w Waszej paczce doda !!!!

:wink:wink:wink


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.