Skocz do zawartości
rpp

[S] Miernik Calcium - Hanna HI758

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam praktycznie nieużywany miernik Hanna HI 758 (Calcium). Sprzęt ściągnięty z USA więc gwarancja mocno utrudniona (jak ktoś będzie musiał skorzystać to niestety załatwia to na własną rękę ale raczej nie słyszałem o tym, żeby mierniki Hanna jakoś mocno się psuły).

Zrobiłem nim może z 8-10 testów.

Sprzęt oczywiście sprawny tylko wymaga bardzo czystej wody do zrobienia roztworu pomiarowego (jest na ten temat sporo info na necie).

Oprócz miernika sprzedam 18 saszetek (regent B ) + otwartą butelkę regentu A (powinno wystarczyć na te 18 testów).

Do tego dodatkowo nie otwierana butelka regentu A i 25 saszetek regentu B.

Termin ważności regentów: 06/2014.

Cena do zapłacenia: 250zł (sprzedaję po kosztach nie licząc ceny ściągnięcia ze Stanów).

W sklepach taki komplet kosztuje dużo ponad 400zł! Ściągnięcie tego ze Stanów też da wyższy koszt - minimum liczą sobie 15$ za przesyłkę.

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie.

Wysyłka wyłącznie po wcześniejszej wpłacie wraz z kosztami wysyłki (kurier/poczta/co kto sobie życzy).

Jak ktoś sobie życzy możliwa sprzedaż przez Allegro (trzeba doliczyć koszty prowizji Allegro).

W komplecie oczywiście wszystkie strzykawki, pipetki, 2 kuwety pomiarowe.

Fotka sprzedawanego zestawu:

img3640hv.jpg

Kontakt => PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale przegapiłem Twoje pytanie.

1 saszetka = 1 test. W sprzedawanym przeze mnie komplecie masz 43 saszetki.

Do tego masz regent A w płynie i tak jak napisałem jedna buteleczka jest nowa (na 25 testów), druga powinna starczyć na pozostałe 18 testów.

Regenty można kupić praktycznie w każdym sklepie netowym specjalizującym się w morszczyźnie. Mierniki Hanna są na tyle popularne, że w tej chwili regenty nie stanowią najmniejszego problemu. Jedyne co to same urządzenia kupowane w polskich sklepach kosztują dużo więcej niż te ściągane z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.