Skocz do zawartości
Maciej

Identyfikacja - krab

Rekomendowane odpowiedzi

Po miesiacu od zalania zbiornika i wsadzeniu skaly, dzisiaj nad ranem, udalo mi sie zobaczyc na skalce kraba. Problem w tym, ze on tez zobaczym mnie (takie bliskie spotkanie 3 sotpnia) przez chwile udawal, ze go tam wcale nie ma a jak sie przekonal ze tego nie lyknolem to wzial nogi za pas i spie... poszedl sobie bardzo szybciutko:) Jedyne co moge o nim napisac to to, ze jest wielkosc 50goszowki i ma zielonkawy kolor. Czy to wam cos mowi? Moze znacie jakies stronki ktore pomoga mi w identyfikacji?

A swoja droga po nocach cos "stuka" w moim akwarium wiec mam dziwne wrazenie, ze jeszcze nie bylo mi dane poznac wszystkich lokatorow:) Mysle nad oswietleniem nocnym - moze odkryje tch nocnych lokatorow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja wczoraj zauważyłęm wylinke kraba wielkśc wylinki około 1cm


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos odrkyc w nocy to skombinuj sobie najpierw latarke swiecaca na czerwono (owin czerwona folia etc.)

TU, TU i TU obadaj, moze jakos drania zidentyfikujesz


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Jedyne co moge o nim napisac to to, ze jest wielkosc 50goszowki i ma zielonkawy kolor. Czy to wam cos mowi?]

Hmm, podejrzewam Kraba, Watsonie...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porownaniu z innymi krabami powadzi jawny tryb zycia, wcina sporo gat. alg, artemie, mrozonki, po pwenym czasie przyzwyczaja sie na tyle ze czeka na pokarm. bezpieczny dla akwarium, nie zmienia raczej miejsca zamieszkania


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:)

Chociaz o moim to bym nie powiedzial, ze prowadzi "jawny" tryb zycia. Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mitrax crab to miałbyś szczęście ale wątpie żeby ci mitrax na skale przyjechał.

Mam takiego w akwarium (zakupiłem) - biega po całym akwa i wcina glony i resztki jedzenia. Nie boi się a nawet jak czasami za blisko niego grzebie to macha do mie szczypcami.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.