Skocz do zawartości
qba25

Mój nowy kawałek rafy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnT

no Kuba

jak zbiornik okaż kilka fot i trochę info

bo miesiąc już mija a nasza ciekawość jest duża

a jak sam wiesz mam bardzo trudne połączenie aby do ciebie dojechać:)))

no dokładnie jakieś info o baniaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w baniaku wszystko gra , korale rosna a to najwazniejsze :) fotek narazie nie bedzie :harhar: moze za jakis czas , parametry jesli chodzi o no3 i po4 sa zerowe kh trzymam okolo 7-7,3 :welcome::welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienie skały super.

Napisz prosze czy na sam klej skale mocowaliście czy jeszcze jakies rury PCV na wzmocenie byly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko sam klej , ceresit cx5 , nie ma szans zeby sie rozwalilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Kuba fotek nie pokaże ale zaniedługo zobaczymy jego baniak w TOTM :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, a jak ośmiorniczka? Ciekawy jestem czy hałasuje, trzyma parametry wody itp. Jak się trafi to też taką kupię lub model z pompką na zewnątrz (czasem mi spagetti włazi w pompę i trzeba czyścić).


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Kuba, a jak ośmiorniczka? Ciekawy jestem czy hałasuje, trzyma parametry wody itp. Jak się trafi to też taką kupię lub model z pompką na zewnątrz (czasem mi spagetti włazi w pompę i trzeba czyścić).

ośmiorniczkę mam ja ,Kuba ma ati :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, pomyliło mi się. Jak wrażenia? Ati też rozważam ale potrzebuję coś przewymiarowanego, bo będzie u mnie dużo ryb.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Jakubie z ciekawością czekam na aktualny widok baniaka ... hallo co taka cisza ??? korale ruszyły ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a witam wszystkich :)

korale ruszyly i to jak :)

niedługo beda zdjecia ale pracy jest teraz nadmiar i sie nie ogarniam , jeszcze mam remont :wallbash: :wallbash:

najwazniejsze ze parametry sa stabilne juz 2 miesiace , no3 i po4 mam zerowe i musze troszku podniesc :)

kh trzymam 7,5 i glonow jak nei bylo tak nie ma :thumbsup: :thumbsup:

dobra chemia , dobra parametry :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś do mnie przyjechały szczepki od Kuby takie ot: :thumbsup: póki co nieśmiało wystawiają polipki, jutro mam nadzieję będzie już na co popatrzeć :thumbup:

post-10676-0-74076000-1333054945_thumb.jpg


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda bujaly jak nic u ciebie :)

bede zagladal w twoj watek jak bujaja do gory :):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a witam wszystkich :)

korale ruszyly i to jak :)

niedługo beda zdjecia ale pracy jest teraz nadmiar i sie nie ogarniam , jeszcze mam remont :wallbash: :wallbash:

najwazniejsze ze parametry sa stabilne juz 2 miesiace , no3 i po4 mam zerowe i musze troszku podniesc :)

kh trzymam 7,5 i glonow jak nei bylo tak nie ma :thumbsup: :thumbsup:

dobra chemia , dobra parametry :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

to dobrze, że rosną i wszystko jest gitara, bo już się bałem że coś jest nie tak - bo trochę mnie martwiło wrzucenie korali sps które są mega wrażliwe na świeżą solankę ale skoro piszerz że jerst ok to czekamy na zdjęcia. :)

bo wiesz masa jest ludzi którzy oglądają fora i chcą mieć mega baniaki, więc stawiają sami i po miesiaącu wrzucają twarde a póżniej jest ząk ... i zadają pytanie co zawiniło ? ...

koniec ględzenia wrzucaj zdjęcia bo ciekawi mnie jak porosło to "stonehenge"

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mija 3 miesiace od zalania nowego baniaka na nowej solance :) sami zobaczcie ....

gallery_11542_1640_2048751.jpg

gallery_11542_1640_364509.jpg

gallery_11542_1640_1532170.jpg

gallery_11542_1640_297426.jpg

gallery_11542_1640_1587680.jpg

jest w nim okolo 80 roznych gatunkow sps :) ( nie liczac tych na piasku bo sa na sprzedaz ) wieczorkiem beda na sprzedaz fajne korale ze szczepek ktore zrobilem , ale to w innym watku :) pozdrawiam

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zauważyłem zmianę brakuje jednego filara po lewej stronie ,no popatrz da się :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne fotki :harhar:

I baniaczek też :thumbup:


Tylko 300 litrów:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne ustawienie skały bardzo, ale tych szczepek Kuba jest za duzo na piasku :shock: Wiedziałem, że za mały baniak kupiłeś :waving


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem baniak za maly :veryangry: ale juz sa plany ze w przyszlym roku bedzie 240x90x60 ale to jeszcze dluga droga :) skalka po lewej zniknela i pojawilo sie o wiele wiecej miejsca na korale :harhar: :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą po lewej co zniknęła to AnT chyba kleił :harhar: ...mogłem zostać do końca przy klejeniu :wallbash:


Tylko 300 litrów:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ona mi sie podobala , ale za malo miejsca na korale bylo :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Panie pięknie orzesz ty aleś nawalił tych korali ja wiem ze ledwo nowy baniak postawiony ale jak to porośnie to szybki musisz wymienić na większe super ++++++++++++++++++++++++ :thumbup:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qba25 jak to możliwe że 800l chodzi na 25kg skały nie wierzę no i parametry trzyma niemożliwe coś tu jest nie tak musisz dokupić skały jakieś 100kg minimum :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no widzisz :rofl: :rofl: :rofl: ale mozesz pisac i nic , no ale trudno :(

aha no i nie pisalem parametrow

no3-0

po4-0

kh6.5

ph-8

ca-450

mg-1350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gdzie jest problem ....nie ma a myślisz że jakbyś miał 100kg skały to byś takie parametry miał?po 3 miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.