Skocz do zawartości

Historia edycji

Radek88

Radek88

Tak, piasek był totalnie wymieszany,mnóstwo mułu się ruszyło, podczas jazdy autem, potem kamienie wyjałem bo nie dało rady udźwignąć całości z bagażnika, potem wlewając wodę spowrotem śpieszyłem sie jak głupi bo wyczytałem że korale moga poza wodą być max godzine.

Do tego nie idzie zeskrobać osadu z szyb tuż przy dnie tzn idzie ale wzruszam piach, wtedy podnosi sie muł i szkoda nerwów,  Także robie restart !

 

Mam wolne 40l akwarium dam tam cyrkulatory, grzałke i filterek jakis tam beda rybki, koralowce pójdą do wiadra( tu pytanie czy one moga leżeć lub stykać się ze ściankami wiadra?), sobota 7 rano zaczynamy akcje. 

Dzieki wszystkim za cenne uwagi

Radek88

Radek88

Tak, piasek był totalnie wymieszany,mnóstwo mułu się ruszyło, podczas jazdy autem, potem korale wyjałem bo nie dało rady udźwignąć całości z bagażnika, potem wlewając wodę spowrotem śpieszyłem sie jak głupi bo wyczytałem że korale moga poza wodą być max godzine.

Do tego nie idzie zeskrobać osadu z szyb tuż przy dnie tzn idzie ale wzruszam piach, wtedy podnosi sie muł i szkoda nerwów,  Także robie restart !

 

Mam wolne 40l akwarium dam tam cyrkulatory, grzałke i filterek jakis tam beda rybki, koralowce pójdą do wiadra( tu pytanie czy one moga leżeć lub stykać się ze ściankami wiadra?), sobota 7 rano zaczynamy akcje. 

Dzieki wszystkim za cenne uwagi

Radek88

Radek88

Tak, piasek był totalnie wymieszany,mnóstwo mułu się ruszyło, podczas jazdy autem, potem korale wyjałem bo nie dało rady udźwignąć całości z bagażnika, potem wlewając wodę spowrotem śpieszyłem sie jak głupi bo wyczytałem że korale moga poza wodą być max godzine.

Do tego nie idzie zeskrobać osadu z szyb tuż przy dnie tzn idzie ale wzruszam piach, wtedy podnosi sie muł i szkoda nerwów,  Także robie restart !

 

Dzieki wszystkim za cenne uwagi. Zamówiłem klej do koralowców, sobota 7 rano zaczynamy akcje. 

Radek88

Radek88

Tak, piasek był totalnie wymieszany,mnóstwo mułu się ruszyło, podczas jazdy autem, potem korale wyjałem bo nie dało rady udźwignąć całości z bagażnika, potem wlewając wodę spowrotem śpieszyłem sie jak głupi bo wyczytałem że korale moga poza wodą być max godzine.

Do tego nie idzie zeskrobać osadu z szyb tuż przy dnie tzn idzie ale wzruszam piach, wtedy podnosi sie muł i szkoda nerwów,  Także robie restart !

 

Dzieki wszystkim za cenne uwagi. Zamówiłem klej do korali, sobota 7 rano zaczynamy akcje. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.