Skocz do zawartości
Marius

Ban dla Adrian Piwnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to wydaje mi sie odpowiedni topic

Uwaga glosowanie !!

Napisz:

+ jezeli chcesz uciszyc Adrian Piwnicki (ban)

- jezeli ci on nie przeszkadza

Moja odpowiedz:

+ (ban)


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- on mi raczej nie przeszkadza ( bez niego to forum będzie smutne :(), ale na końcu jego wypowiedzi powinno pisać jak na niektórych reklamach ( wydarzenia nieprawdziwe, nie testuj tego w domu)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tak ostro Panowie ale rzeczywiście trochę by się go przydało wyciszyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@khmer bez niego to wlasnie bedzie profesionalne forum z profesionalna pomoca. Slyszalem od kogos na tym forum ze AP prawdopodobnie nie ma akwarium gdyz ktos oferowal mu cos za darmo a AP nawet sie nie zjawil.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Powiem tak zapisalem sie do tego forum poniewaz jestem na etapie zakladania zbiornika. Narazie czytam, czytam, czytam i czytam :( wypowiadam sie w watkach o ktorych cos wiem. Sledze kazdy topic w tm forum ale dzis sie troszke zezlilem w ciagu 15 min Piwnicki odpisal chyba na wszystkie posty na tym forum. Nie dosc ze dzieciak nie wie nic to sie udziela.

Uwazam z powinno sie moderowac jego posty, poniewaz moga zaszkodzic. Wiele osob szuka tu informacji na temat zakladania solniczki, dobrego-taniego sprzetu i wielu wielu innych informacji. Posty Piwnickiego moga im tylko zaszkodzic. Duzo duzo tego wyszlo :)

Ostatatecznie +++

P.S. Marius a propos sumpa skotaktuje sie na gg pomoge Ci zaprojektowac robilem kilkanascie takich zbiorniczkow do slodkiej wody i nigdy nikomu nic nie zalalo wiec mysle ze tu tez sie sprawdzi :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady!!!! muśle że mówienie że ktoś nie ma aqwarim jak je a jest niewłaściwe:):Dten chłopiec ma 12 lat i nie był by raczej w stanie zmyślić sobie akwarium.po porostu udziela się troche za dużo ale to nie powód żeby go zbanować!!!!ty jesteś dorosły ale masz tok myślenia podobny do adiana.nie rozumiesz go i myślisz ze zbanowanie pomorze.adrian z pewnością by się ponownie zarejestrował i był by jeszcze gorszy dla nas:D TO TRZEBA SPOSOBEM A NIE SIŁĄ


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie

Jestem tu od niedawna, ale się już naczytałem. Wiem może nie wiele, a może więcej. Ten chłopak ma swoje zalety i wady, jak wszyscy

Coś tam wie, najczęściej co usłyszał lub nie wiem skąd.

Największą jego zaletą jest to, że się czymś zajmuje i nie chla tanich win po klatkach. Moja żona uczy jego rówieśników i uwierzcie mi na tle tej gawiedzi ten chłopak to złoto, także wychowawczo bym go nie ruszał bo można chłopaka zrazić

Bywa często śmieszny, wszędzie wpycha swoje trzy grosze jakby chciał nabić milion postów. Najczęściej wypowiedzi bywają radosne...jak któs totalnie nic nie wie i trafi na niego może być róznie.

może nie odrazu morderczy ban, ale jakaś pośrednia prośba i czasowe ostrzeżenie lub coś takiego, byle chłopaka nie zrazić, jest zapalony i niech taki będzie jak najdłużej.

Także mam mieszane uczucia. Fakt, nie ma Adiego forum poważnieje, chociaż trochę :(, ale traci swój koloryt lokalny.

Może prośba do Adiego, żeby opublikował zdjęcia swojego baniak. Aparat powinien mieć bo jak się sam gdzieś chwalił jego Mama ma kupę kasy (tylko on nic nie ma na to i owo i za przesyłki płacić nie będzie) także aparat to nawet w komórce pewnie znajdzie

Pokaże akwa to dobrze, nie to chwilo zawiesić za to, że oszukuje innych.

Takie moje zdanie

Co do oceny to: +-

Pozdrawiam


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przesadzacie. jak ktoś nie chce wystarczy nie czytać postów Adriana i nie wdawać się z nim w dykusje jak nie ma on nic mądrego do napisania.

ja głosuję jak Błażej: *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, nie ma co usprawiedliwiać wiekiem, ja w grudniu kończę 14 lat...

W morskim siedzę już trochę ( około 2 lat), pomimo to radzę tylko gdy jestem czegoś pewny. Adrian nie dość że nic nie wie na ten temat to jescze wprowadza w błąd osoby poczatkujace- tak jak on.

Myslę jednak że czasowy ban byłby załotym srodeczkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można wprowadzić do jego wypowiedzi na końcu zdanie "Moje wypowiedzi proszę nie traktować poważnie pozdrawiam początkujący Adrian"


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi chłopak podpadł, ale żeby zaraz banować..... hmmm...

-


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jakie pobudki nim kieruja.

Jak chce miec wiecej postow niz Swirlej :(

to moze co jakis czas zerowac mu licznik.

W konczu ile razy moza zaczynac od zera :)

A jak tak klepie w klawiature bo lubi,

to moze Przemek zrobilby jakas opcje automatycznego usuwania postow np. po 24 godznach :)

Albo po prostu nie wdawac sie z nim w dyskusje.

Ja tak robie.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wstrzymuje, nie mnie o takich rzeczach decydowac, sugeruje jednak ustawienie licznika postow Adriana na powiedzmy 5000 wtedy bedzie pierwszy i skupi sie na jakosci a nie na ilosci :(


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie troche drażni jak daje "nowym" durne rady a oni to łapia na poczatku oczywisci, bo po 4-5 poście kapuja o co chodzi.

banowanie odpada nie jest wulgarny itp.

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ban nie ma sensu ale niektóre posty są niebezpieczne dla obsady więc coś by się przydało zrobić. Mam nadzieję że jeszcze nikt nie stracił zwierzaka przez pewne rady.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że ban nic nie zmieni, ale czy w ogóle jest potrzebny? Dzieci traktuje się jak dzieci i tyle, czasem trzeba je poprawić, ale w sumie, to jakby nie patrzeć, on kiedyś dorośnie i może nadal będzie morszczakiem. Moim zdaniem, powinniśmy prostowac jego posty i być wyrozumiali. Za jekiś 10 lat koles dorośnie i zacznie pisać mądre rzeczy.

A jak kogoś wku***a, to można zawsze kolesia olać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak biedny Adrianek, nano-ref chce cie wychowac (zenujace) bo twoja mamusia nie dala rady, wszyscy jak widac lituja sie na twoja glupota :-D

Swoja droga postarajcie sie mnie zrozumiec, jak chce wydac okolo 3000 euro na sam tylko sprzet i pomoc tego dziecka jest mi naprawde nie na miejscu gdyz robi wszedzie zamet odpowiada totalne bzdury ktore moga zagrozic osadzie.

Jak tacy sa madrzy co niektorzy to co mam zrobic zeby ten dzieciak sie odpierdzielil odemnie ???¨

Chyba moge chciec zeby nie wypowiadal sie w oich tematach czy nie ???

PS wyzerujcie licznik temu nabijaczowi i nie trzeba bedzie bana !!


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marius, czy pomimo twojej syganturki Adrian się wypowiada w twoivh postach?

Poza tym ja się nad jego głupota nie lituję tylko nad moim baniakiem. Wydaję na akwa jakieś 2-3 tysiące zł, a przy takiej kasie nie biorę pod uwage wypowiedzi Adriana... Wypowie się tu i tam, ale nie biorę tego co on mówi na serio. To nie jest sport wyczynowy i jak ktoś już stawia baniak za pare tysiaków, to raczej szuka info od wielu osób, oglada ich zbiorniki, zbiera wiedzę....posty Adrian uważam w takiej sytuacji za niegroźne. No chyba, że ktoś bierze na serio pojedynczą wypowiedzi i stosuje ją na ślepo nie zprawdzając nigdzie indziej. Ale taka osoba i tak nie ma szans na udany zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amphiprion :

@Marius, czy pomimo twojej syganturki Adrian się wypowiada w twoivh postach?

Ty chyba nie czytasz forum :-/


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marius, ja się pytałem tylko po to by to wiedzieć, sorki, że nie śledzę wszytkich postów, kto jest autorem i kto sie wypowiada, i kiedy dodaje/zmienia sygnaturki. Pytam gdy nie wiem, więc wypowiada się pomimo sygnaturki, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wygraliscie .... zajmijcie sie wychowywaniem Adrianka a mi jak mozecie dajcie linka do innego forum gdzie sztuke prowadzenia slonego akwarium traktuja na serio, a nie zajmuja sie wychowywaniem dzieci.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.