Skocz do zawartości
khmer

Jak kupować na eBay

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy zwykły Polak posiadający karte viza elektron może kupować na eBay.de .

Może ktoś kupował?

Jest tam dużo w miare taniego sprzentu np:

cgi.ebay.de/AQUASAFE-TDS-TESTER-UMKEHR-OSMOSE-WASSERTESTER-NEU_W0QQitemZ4411371227QQcategoryZ20684QQrdZ1QQcmdZViewItem

Czy można kupować za pobraniem (może pytanie głupe ale co tam)- co z wysyłką

czy jest eBay po angielsku ?

Pozdrawiam


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku to ebay.com:D Zastanawialem sie dzisiaj jak to zrobic i doszedlem do wniosku, ze najlepiej miec znajomych w niemcach. Kupi tam a my zaprosimy go do Polski:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za angielski ale niezupełnie mi o to chdziło, chodziło mi o to czy nie ma jakiegoś ustawienia żeby napisy kategor. były po angielsku.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jak ktos wystawia aukcje i daje opis po niemiecku, to na angielski trzeba bedzie sobie przetlumaczyc we wlasnym zakresie.

To tak jakby aukcje na polskim ebay mozna bylo nagle czytac po angielsku.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayy niemieckim NIE MOŻNA wystawiać po angielsku - kiedys tak zrobilem to od ebay.de dostalem chinskie ostrzezenie i mi aukcje wywalili. Do tego jest ebay.com

Kupowac mozesz placac np. przelewem miedzynarodowym (przez SWIFT) na konto odbiorcy.

Ale najpierw sprawdz czy sprzedawca daje opcje wysylki "weltweit" albo "europa", bo jak tylko "deutschland" to marne szanse wysylki do Polski bo Helmuty sa uprzedzone do Polaków.

No i badz przygotowany ze skoro to aukcje na niemieckim ebayu to trzeba korespondowac po germańsku - choć zawsze możesz sprawdzić wysyłając maila po angielsku do gościa czy jest chetny do gadki w języku szekspira (niemcy znaja angielski ale nie za bardzo lubia go uzywac)

Aha a do tlumaczenia stron mozesz sobie uzyc http://babelfish.altavista.com - rewelacja, nawet japonskiego ebaya mozesz po angielsku przegladac :( polecam :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje na ebay`u dosc czesto .. i tak ; najpierw musowo sie zarejestrowac ale nie jest totakei proste bo odpowiedz otrzymujemy listownie na podany adres (chodzi tez o besieczenstwo)

Wiec po otrzymaniu listu ktory podpisujemy listonoszowi przy odbiorze otrzymujemy "kod" i wtedy dopiero mozemy kupowac :(

Zwracac tez nalezy uwage na warunki platnosci , poniewaz nie wsyzcy akceptuja np; przedwplate czy tez inne ... a natomiast tylko i wyloncznie PAY PAL .

Reszte , to tak jak opisal SMK .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi !

zarejestrowałem się ale jeszecz z zakupami się wstrzymam szczerze troche się tego boje.

Jestem jak dziewica chce ale boje sie.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariusz - teraz to juz bez roznicy od kiedy jestesmy w unii - nie placi cla


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.