Skocz do zawartości
adam1203

Wymiana reduktora LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Padł reduktor LPG w aucie żonki i trzeba go wymienić. Znacie może jakiś zakład w Łodzi gdzie zrobią mi to w dobrych pieniądzach?? A może któryś z forumowiczów zajmuje się tym zawodowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Padł reduktor LPG w aucie żonki i trzeba go wymienić. Znacie może jakiś zakład w Łodzi gdzie zrobią mi to w dobrych pieniądzach?? A może któryś z forumowiczów zajmuje się tym zawodowo??

sam go wymień i dodaj opis do działu DIY :).

po dobry pieniądzach to sam to zrobisz i podjedziesz do gazownika na regulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega radzi sam to zrobisz!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie ,też padł reduktor BRC ,ale nowy 500zł ,to sam sie za to wezme ,ale na wiosne ,na allegro zestawy naprawcze są i do roboty


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedz na Zamkową na przeciw PKS,sam tam gaz zakładałem ,można się przytargować a przede wszystkim mają doświadczenie,wiele drobnych rzeczy zrobili za free


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mam do sprzedania roczny reduktor z instalacj Stag .

Ja przez caly rok nie bylem ani razu w serwisie lpg oprocz obowiazkowego przegladu

jaakbys byl zainteresowany daj znac

pozdrawiam


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o parowniku?To przy demontażu będzie ciekł płyn z układu chłodzenia.Pózniej kwestia ewentualnego odpowietrzenia.w niektórych samochodach układ odpowietrza się sam.Zakręć zawór główny przy butli i do dzieła.Tylko dobrze musisz dobrać reduktor do motoru(chodzi o wydajność). http://allegro.pl/oryginal-lovato-reduktor-parownik-rg92-rge-090-i2055435464.html


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaż i demontaż parownika nie jest problemem, samodzielną wymianę membran mam już to za sobą, zdaje to egzamin na krótką metę. W samochodzie jest parownik LOVATO, który nie jest już produkowany a sposób podłączenia wszystkich rurek jest zupełnie inny niż w następcy modelu czy reduktorze innego producenta- trzeba sporo poprzerabiać.

Pytałem już w kilku miejscach, ceny są bardzo rozbieżne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zachęcacie, ale gdyby chciał to zrobić sam to by zapytał jak to zrobić :) Gaz w aucie to nie zabawa, nie chodzi mi o jakies eksplozje czy coś, ale jeśli ktoś tego nie ogarnia, to lepiej udac sie do fachowców, bo na późniejsze poprawki po samym sobie można wydac więcej niz na wymianę w warsztacie. Choć z drugiej strony, mam drugie auto z gazem i powiem szczerze że proste to jak drut, regulacje, wymiany membran i takie tam, ja akurat mam do kogo zadzwonic po radę, więc robiłem sam to za co zubożał bym kilka stówek :)

Pozdrawiam

seb

ps. a skąd wiesz że padł reduktor? Jakie masz objawy?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, podaj nam tu szczegóły, fotki, klucze, zaraz wymienimy :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.