Skocz do zawartości
Swirlej2

AHAHHAHAH :D

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie , a mam takei pytanei , czy bracia Kaczynscy nie grali kiedys jak byli mali w takim filmnie " O dwoch takich co ukradli ksiezyc" ? :)

Moze to i oni zaiwanili zyrafe ?:):(:):)

A moze to byl jednak Donald Reagan :D bo on w tych kauboy`skich filmach grawyl , tam czesto konie indianom podwedzali:D

BO TO NAPEWNO NIE BYLEM JAAAAAA !!! :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE, juz za mlodu kradli wszystko co popadnie, z gory wiadomo bylo ze w polityce skoncza jak dorosna :(


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE , ojciec mi tutaj podpowiada ze to byli oni :(:D:):D prawda to ? buahahhah

Podpowiada ze jeden siedzial na ksiezycu i bujal noga :) AHAHHA sami artysci na prezydentow startuja :D:D:D:D:D kleks ku.... zaraz kleksa ze smeichu puszcze :):D:D:D:D

Wybory tak cyz siak powinien wygrac Kaczynski ..zawsze to mialby sobotwora :) hyhy


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, grali w tym filmie, nawet było pytanie do Państwowej Komisji Wyborczej czy podczas ciszy wyborczej można nadać w TV film "O dwóch takich co ukradli księżyc" a jak PKW powiedziała że można to zapytali czy kaczora Donalda można puścić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj zaraz jajo zniose :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ukradli ksiezyc teraz Polske chca doreszty obkrasc i na ksiezyc pewnie zwieja bo taki plan meili juz za mlodu :):(:):D:D

Ale w sumei to zawsze lepsza alternatywa jak prezydentem zostaje aktor niz taki co kontakty mienial :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wy zauwazcie ze bracia Kaczynscy od malego kariere robia :D istny cyrk :(

Po zatym zauwazcie ze Donald z Kaczynskim ida w parze i nawet pasuja do siebie :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dltego powinniśmy odpuścić sobie drugą ture i prezydentem zostałby Kaczor Donald, jeszcze tylko na premiera dać Myszkę (Korwin) Mikke, zmienić nazwę na Dinseyland, godło na kacozra i będzie napewno nie gorzej, a przynajmniej śmieszniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHAHHAHAHAHAHH :( teq zaczne hiperwentylowac i uciekne od kompa :):):D:D:D:D:D

Nic juz nie psiz :):D:D:D

To powinni w gazecie opiasc :D:D:D:D:D wysle ten text do teleexpresu :):D:D:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teq , czy to prawda ze donald chcial zlegalizowac jaranie haszu w Polsce , po to tylko zeby pozyskac sobie wiecej glosow ?:D:(:D a moze sam cpie , bo tak sie usmiecha slodko i powtarza bez przerwy ze jest optymistycznei nastawiony i taka Polske chce budowac ? juz ja to widze , niemowlaki zamiast smoczka to yointa w ustach by trzymaly od malego :D:(:D:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee za niedługo będą nowe wybory na prezydenta

Bo ptasia grypa się zbliża.

Tak sobie myśle że ich powinno się już izolować tak na wszelki wypadek.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(:(:D:D:D:D:D ale tam byla wzmianka o dzikich kaczkach , czy te domowe to tez roznosza ta grype ?:D

Ale pomysl z przetronceniem orielka w godle a w zamian posadzenie donalda na galezi to mi sie podobal :D haha


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej

> Kraszan tam zwariowal , bic chce wsyzstkich

Nie no, bez przesady - bić nikogo nie chcę. Zaznaczyłem przecież, że mam jeszcze morskie mleko pod nosem, no ale jak wiedzę moderatora forum i klku innych "szpeców" jak się produkują stwierdzeniami w stylu:

- minimalne akwarium morskie to min. 240 litrów

- cyrkulacja jest po to żeby symulować przypływ i odpływ

- 10.000 K to barwa idealnie biała

- podawanie chemii do solniczki skutkuje uśmierceniem obsady

- itp...

to sorry, ale musiałem zabrać głos. Przecież od takich głupot to aż się drobne w kieszeni nie zgadzają... :-)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka mieli chemie na mysli , jezeli jakies leki przeciwko chorobom rym w zbiorniku ktorym znajduja sie tez korale to w sumie dobrze napisali ... moze trzeba bylo zadac pytanie o jaka im chemie konkretnie chodzi ?:(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, to padł tam przez przpadek fajny pomysł...

Gdyby mieć w miarę płytki zbiornik, dobre pompy dwukierunkowe i dobry komputer sterujący, drugi zbiornik na 70% wody tej co w głównym, to takie symulowanie przpływów i odpływów mogłoby dać wymagającym koralowcom sporo dobrego. Nie mówię, o opróżnianiu co 4 (?) godziny zbiornika, ale lekkie cyliczne wypłycanie mogłoby nieźle zmylić korale, że są na prawdziwej rafie :-) Oczywiście cyklicznie zwiększałoby się oświetlenie takiego zbiornika, podwyższała by się temaperatura itd.. no ale to sama natura tak wymyśliła...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może by te forum troche rozruszać (chodzi mi o dział (Akwaria Morskie) zawsze to nie był bym sam w mieście :( jeśli by ktoś założył morskie akwarium to i przesyłki były by tańsze :)i wogule miał bym z kim pogadać :D

http://www.akwapodlasie.org/viewforum.php?f=38


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swilrej

albo ja nie kumam Twojego dowcipu, albo szukasz zaczepki ;-)

[peace mode=on]

Nie jestem zaintersowany wojnami na forum :ee-)

[peace mode=off]


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie wszyscy strasznie drażliwi się zrobili od tematu o banowaniu :(

ja tymczasem podwijam kiece i lece bo za 30 minut muszę odebrać kilka krabów, ślimaków i krewetę z przedziału pierwszej klay z pociągu relacji gdynia - kraków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej - alez owszem - Qmam ;-)

Zauważ :-) <- na koncu każdej wypowiedzi ;-)

Pozdrowionka


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zajrzałem na Aqua Forum i co widzę? Forum sparaliżowane nanoreefowcami. Ludzie !!!Ja żartowałem z tą dywersją:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.