Skocz do zawartości
luft

[Z/S] Zoa eage eye, grzybowieńce cukierki

Rekomendowane odpowiedzi

To już ostatnie cukierki jakie mam do wystawienia. O poprzednie z obwódką pomarańczową proszę nie pytać, bo już nie odetnę. Najbardziej zależy mi na zamianie na inne zoa, zwłaszcza L.A., które dolabella (3 głowy) zabrała na d*pie :wallbash:.

Grzybowieńce zielony grzyb w paski (2 sztuki) - 25 zł sztuka

Turkusowy nakrapiany piękniś (2sztuki) - 25 zł

Niebieski duży 25 zł i jeden mały za 10 zł

małe po 10, cała skałka 60 zł

Zoa eagle eye po 2 zł są jeszcze

Odbiór osobisty w Krakowie, wysyłka na ryzyko odbiorcy (poczta priorytet 12zł) lub DHL 21 zł.

gallery_11089_1818_67241.jpg

gallery_11089_1818_63119.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega

XXX_XXX

zarezerwował to:

Grzybowieńce zielony grzyb w paski (1 sztuki) - 25 zł sztuka

Turkusowy nakrapiany piękniś (1sztuki) - 25 zł

Niebieski małe (1sztuki) - 10 zł

Zoa eagle eye (10 sztuki)- 20 zł

El_kocurro

Turkusowy wiec juz nie ma tych nakrapianych bo 2 były


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie łyknę niebieskiego grzybka - duży lub mały - bez znaczenia

chyba cosik mi kiedyś dałeś, to masz w prezencie :)

pozdro. Mariusz


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XXX_XXX - wyjechała przesyłka dhl do mroźnego Białegostoku. Dlatego potrójnie to spakowałem. Mam nadzieje, że najzimniejszy region Polski okaże się łaskawy.

w pierwszym poście aktualizacja.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoasków zostało cosik jeszcze?


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Zoa i kolega przesympatyczny. Dzięki za gratisy :)


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zarobiony byłem, a na pw wiele zapytań odnośnie zoa...

prawda jest taka, że każdemu z pytających zgodnie z prawdą odpisałem, że zoa jeszcze są

tyle, że nie rezerwuje specjalnie bo za duzo pytających

pewne jest to że: danny dostanie swoje zoa

chce by starczyło też dla miejscowych po pare główek: Pante, tds, mictar, taurus

Ciezko nam sie z godzinami dograć na spotkanie, ale wierze, że w koncu zamkniemy ten temat zoa :)

reszta w pierwszych postach aktualna

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarezerwujesz dla mnie z 10 szt zoa? rozliczymy się w Milówce.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski duży 25 zł i jeden mały za 10 zł jest ??

Grzyby akuratnie wczoraj zaklepał TDS.

O zoa prosze nie pytać. Czekam aż przyjdą ludzie, którzy zarezerwowali i zobaczymy czy coś zostanie... ale raczej temat do zamknięcia będzie.

pozdro. luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.