Skocz do zawartości

Historia edycji

Echindorus

Echindorus

Wieczorkiem  pokombinuje z tymi odnośnikami do zdjęć, może uda się powiększyć he he. Nie mniej jednak robione telefonem więc szału nie będzie. Swoją drogą to takie low tech, nie zobaczysz tam za wiele  :) ale muzyka gra, rybki pływają i jestem zadowolony. Chcę jeszcze imperatorka dołożyć. To co zarośnie, to zostanie co podrośnie będzie dalej oko cieszyło. Zawsze miałem ochotę na skrzydlicę i imperatora ale te korale.... . Teraz  akwarium mnie już nie męczy obsługą i kosztami- a był czas, że byłem już tym mocno zmęczony... Przyszedł czas na świadomy relaks, czyszczę szyby, wymieniam wodę, karmię , tyle ;) wywaliłem lampę z HQI i świetlówkami i dałem ledy 2xkello... no i zebrałem się do zaktualizowania wątku  :).... bynajmniej na razie, kto wie co mi kiedyś jeszcze do głowy przyjdzie :P

Echindorus

Echindorus

Wieczorkiem  pokombinuje z tymi odnośnikami do zdjęć, może uda się powiększyć he he. Nie mniej jednak robione telefonem więc szału nie będzie. Swoją drogą to takie low tech, nie zobaczysz tam za wiele  :) ale muzyka gra, rybki pływają i jestem zadowolony. Chcę jeszcze imperatorka dołożyć. To co zarośnie, to zostanie co podrośnie będzie dalej oko cieszyło. Zawsze miałem ochotę na skrzydlicę i imperatora ale te korale.... . Teraz  akwarium mnie już nie męczy obsługą i kosztami- a był czas, że byłem już tym mocno zmęczony... Przyszedł czas na świadomy relaks, czyszczę szyby, wymieniam wodę, karmię , tyle ;) wywaliłem lampę z HQI i świetlówkami i dałem ledy 2xkello... no i zebrałem się do zaktualizowania wątku  :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.