Skocz do zawartości
Żeglarz

Akwarium 250 L - kostka 80x80x45h

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie proponuję po raz drugi ale tym razem uzupełniłem wszystkie dane i zdjęcia.

Pełną ofertę zobaczycie na

www.bign.pl w dziale oferta.

Tutaj regulaminowo wklejam tylko zdjęcie poglądowe i to czego nie napisałem w ofercie:

1. Cena - na start za nowe szkło + nowy stelaż + używany sump + częściowo nowe i częściowo używane elementy hydrauliki: proponuje cenę 1100 zł

2. Jako gratis w tej cenie dodam około 20 kg piasku koralowego - będzie inna cena żadnych gratisów nie dodaje :)

3. Szkło może i byc nowe ale zaznaczam że nie ma nawet najmniejszej ryski.

4. Sprzedaję zestaw z uwagi na zmianę koncepcji wizualnej mieszkania ale uprzedzam, że nie spieszy mi się ze sprzedażą także cena na pewno nie będzie dumpingowa :). Dlaczego zwlekałem ze sprzedażą tak długo? Otóż widziałem już kilka baniaków a wykonanie mojego szkła jest po prostu rewelacyjne dlatego wciąż staram sie odwlec ten moment licząc na kolejną zmianę koncepcji mojej żony.

Zestaw mogę wysłać ale koszty będą mówiąc lakonicznie, masakryczne. Samo zbudowanie skrzyni to już koszt nie wspominając o kurierze. Poza tym w grę wchodzi oczywiście odbiór osobisty. Baniak można oglądać po 12 lutego w Poznaniu.

Na razie obędzie się bez allegro innych portali. Sprzedaż na nano-reef planuje zakończyć pod koniec lutego. Później zdecyduje czy szkło idzie pod młotek na aukcji czy czeka na zmiany architektoniczne mieszkania lub nowego właściciela.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą na stronie www.bign.pl

post-10818-0-59431000-1328435303_thumb.jpg


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.