Skocz do zawartości

Historia edycji

papryk1

papryk1

Przy patykach na akwarium o długości 160cm polecam OW 40 x 2 szt i jeszcze jakieś CP lub Gyre po wierzchu puścić i będzie ładnie i cicho bujać wodą.
Mam sam i polecam takie rozwiązanie nawet do mniejszych zbiorników bo zawsze pompa może pracować na niższej mocy a i po czasie słabną a cena bardzo zbliżona.

Mam też Tunze 6015 po tuningu i nie prawdą jest że przepływ się zmienia/szkodzi bo sam producent ma model 6045 z fabryczną regulacją mocy pompy za pomocą przesłony ;-)

W sumie wszystkich Tunze mam 6 szt od kilku lat w różnych akwariach i nigdy nie miałem problemu-są bezgłośne.

papryk1

papryk1

Przy patykach na akwarium o długości 160cm polecam OW 40 x 2 szt i jeszcze jakieś CP lub Gyre po wierzchu puścić i będzie ładnie i cicho bujać wodą.
Mam sam i polecam takie rozwiązanie nawet do mniejszych zbiorników bo zawsze pompa może pracować na niższej mocy a i po czasie słabną a cena bardzo zbliżona.

Mam też Tunze 6015 po tuningu i nie prawdą jest że przepływ się zmienia/szkodzi bo sam producent ma model 6045 z fabryczną regulacją mocy pompy za pomocą przesłony ;-)

Także mam 2 szt 6045 , w sumie 6 szt od kilku lat i w różnych akwariach i nigdy nie miałem problemu-są bezgłośne.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.