Skocz do zawartości
nowy_zarażony

mamy OCEANARIUM:)

Rekomendowane odpowiedzi

Stalo sie. po dlugich przygotowaniach wreszcie otwarte:) Jeszcze nie mialem przyjemnosci zobaczyc ale moze w przyszly tygodniu:) narzie foty:

http://foto.pap.com.pl/galerie/cgi-bin/galerie.pl?akcja=pokaz&id=8094&kategoria=0

mam nadzieje ze bedzie fajne:) Lepsze od tego krakowskiego:(


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oceanarium(ktoś sobie tak nazwał wystawe<hahaha> ) , ale wystawa akwarystyczna w tym morszczyzna. Info ze strony: "Katowice, 14.10.2005 W katowickim Pałacu Młodzieży otworzono dziś oceanarium. W ponad 40 wielkich akwariach można podziwiać stworzenia słodkowodne i morskie. Są szczupaki, rekiny, ogromne sumy, skrzydlice i najbardziej żarłoczne piranie. Wystawa potrwa co najmniej 10 miesięcy Fot. PAP/Andrzej Grygiel"


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile bilet ?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miły poda godziny otwarcia i w jake dni można wpaść.:)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie sobie wycieczke!!!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem jak ta wystawa ale dwie poprzednie - bez komentarzy.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu pierwsza byla naprawde spoko. Kupa skal korale. fakt troche problemow bylo, ale to sa akwaria ktore bardzo szybko trzeba bylo odpalac a nie kilku letnie systemy.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byla wystawa ryb akwariowych w Zabrzu i powiem szczerze........... PORAŻKA.......... ładniejsze akwaria (obsada) mają w sklepach zoologicznych. To co było tutaj w tym roku to totalne dno! Pamietam pare lat temu jak byly dwa zbiorniki morskie, jeden wystawiony przez TROPICAL chyba 1000L(a może i więcej) stal obok niego odpieniacz wielka kolumna wysoka chyba na 2 metry! i caly czas pienił:):) To było coś!


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zabrzu tez morskie byly?? Wybieram sie juz tam od 3 lat i zawsze cos... ale jak morskie sa to w przyszlym roku na pewno pojade:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie było coś jak krakowskie tfu "oceanarium" na św. Sebastiana, jak się tam idzie to szkoda człowiekowi zwierzaków trzymanych w takich warunkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzu były tylko raz morskie akwaria, przykro mi to mówić ale szczerze odradzam te wystawy w Zabrzu!!


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie planowac spotkanie to dajcie znac chetnie wpadne :yes:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bylem tam dzisiaj. Nie mialem czasu wiec wszedlem tylko oblookac. Przy kasie jest fajne duze akwa z jesiotrami. Ale cos mi sie wydaje, ze bardzo podobne jest do krakowskiego:( nie chce zapeszac ale... no nic. moze jutro tam sie wybiore. Aha bilety po 10 i 12zl bo ktos pytal.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chętnie się spotkam


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem na tej wystawie. Wystawa Ryb -same ryby! Jest dużo akwariów, ryby słodkowodne począwszy od pięknych paletek(brudna woda nie było widać kolorów paletek)Akwarium z pyszczakami bylo przerybione w akwarium +/-800L bylo pareset dorosłych pyszczaków wraz z pielęgnicami papuzimi, podobaly mi się akwaria z płaszczkami słodkowodnymi, inne akwaria: byly dwa akwaria ze szczupakami:D takie po 5kg:D Byly akwaria z sumami takimi po 70cm! złote liny, piranie. A teraz to co nas najbardziej interesuje:D Akwaria Morskie:D Nie buło akwariów z rafą:D Tzn bylo jedno z miękkimi(sinularie i sasrcopythony) owe korale były w baaardzo marnym stanie:( żaden nie był otwarty:( To teraz czas na rybki: W jednym z akwarii były argusy, kilka gatunków pokolców, hapatusy - w bardzo złym stanie. Były chyba 3 akwaria z murenami:D Pikne miały ryjki:D (ryjek teściowej:D:D:D) Były akwaria z rekinami:D dwa duze akwaria i piękne rekiny. W innych akwariach były skrzydlice, rogatnice(wiele gatunków) diodony. Ogólnie akwaria słodkowodne OK, z morskimi może nie będę się wypowiadał - może to dla tego że akwaria są świeże.

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I duma dzis tam bylem. masakra po prostu. Ryby chore, pomieszane, ni pomyslane. Do kitu. Kazde akwa z wystroju identyczne. Jakis cement z muszklami. Brud. Sniete ryby niedojzale akwa. A szkoda bo moglo byc fajniejsze:( Moze wasrszawskie jakas klase pokaze, ale kiedy?? Za 5 lat?? Ech ciezkie jest zycie:(


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzi zdjecia z tego cuda. ryby wygladaja jak naklejki na szafe a nie ryby - karmione chyba raz na tydzien.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem to krakowskie poprostu dramat!!!!!wszystkie akwaria wyglądają tak samo i nie istotne czy to piranie na błękitnym tle,czy garstka dramatycznie wyglądających a.ocelarisów nad wołającym o pomoc ukwiałem,wszystkie niemal identyczne poprostu ludzie wykonywujący te zbiorniki powinni raczej precle sprzedawać a nie zajmować się akwarystyką morską...i te namiastki mają pełnić rolę edukacyjną to śmiechu warte .widziałem te zbiorniki w odstępach około 7-8 miesięcy nic się nie zmieniło oprucz dokupienia nowych rybek w miejsce tych które odeszły do rybiego raju.Myślę że Oceanarium Warszawskie pokaże klasę a Paweł Szewczak pokaże na co go stać .pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.