Skocz do zawartości
Swirlej2

no comment

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien czasu czekam na zmiane topa , toz to nie dopomyslenia zeby forum morskie mialo taki banner z pyszczakami :)(:)

Najpierw zawracanie (_._) przyjdz moderuj , niech to forum w koncu ruszy , a jak zaczelo sie rozkrecac to im tego topa ciezko wy ....i wstawic poludzki .. . zapytalem kiedy zmeinia to pisze mi ze wyszla pewna kwestia ...gowniarzeria :) nie bede tam wiecej nic pisal pod tym slodkowodnym gownem ! niech sobie nie mysla szczyle ..:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak to teq ma w swoim avatar napisane ... i chu... :)

poslalem gnojkow na wuj , sie grubo pomylili myslac ze sie bede pod slodkowodnym gownem podpisywal :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swirlej zdrajco co tu jakies akcje dywersyjne z innym forum robisz? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to stare forum bylem na nim zanim tuaj trafilem , poprosili mnie zebym troche sie w koncu i tamtym forum zajal ,rozkrecil dzial morski ale to banda gnojkow a przynajmniej ten Sadamek , bo ten drugi Mariusz jest ok gosciu .

Chcialem pomoc , nie ma sprawy ale widze ze to jednak gowniarzeria .. jak juz wariatow sluchac to przynajmniej swoich :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zalogowałem sie tu tylko po to żeby powiedziec Ci ze tak niezachowuje sieczłowiek dojrzały.Nie było to pierwsze forum na którym nabruzdziłes...I to usuwanie postów, zachowanie jak dzieciakaz przedszkola albo i złobka.Gównarzeria tak nas nazwałes,ciekawe że ktos tak sie zachowujacy nazywa innych gówniarzami.Ja mam swoje lata wiec to mnie smieszy niemozebnie :lol:Słodkowodne to kupa,a owszem kupa szczęscia:D(nie twierdze że morskie nie) Na szczescie nie jeden swirlej na tym swiecie i w sumie ciesze sie ze nasza wspólpraca skonczyła sie teraz nie poźniej.Żegnam co nieco zniesmaczony i rozbawiony kultura i zachowaniem niektórych dorosłych gówniarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spadaj , i nie wyzywaj morskich akwari od choinek gonojku , chcialem pomoc bo zescie mnie oto poprosili i nawet sie dobrze zapowiadalo , forum morskie mialo coraz wiecej uzytkownikow ..., ale nie lubie jak ktos sobie leci w wuja , obiecales zmienic topa tydzien temu ..ale nei glownie oto poszlo tylko to ze napisales ze akwaria morskei sa sztuczne i przypominaja choinke .... wasze forum teraz przypomina cmentarz i nic sie tam nie zmini bo juz od kilku lat byl tam cmentarz :) , i to zreszta nie Twoje forum wiec sie nie rzucaj , a t oze zdazylem zabrac to co moje to moj fart :) i kij Ci do tego .

amen:D

Ps; Zebym ja tam zaraz posta nie umiescil u was na ogolnym :) mysle ze tutaj nie masz czego wiecej szukac slodkowodny leszczu :D ...ci dam choinki bez zycia trolu :) takie forum jak wasze moge miec w 5 minut , atakich Swirlej`ì zebys wiedzial ze narazie jest tylko jeden :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojniej - na tym forum nie wolno tak się zachowywać - ustalaliśmy że to ma byś najlepsze i wojny to tylko o metody filtracji a nie ze sobą :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab to goscio z inengo forum Sadamek takzwany .... (miales chamei zloty rog , zostal Ci sie jeno sznur " ..i zapamietaj ze forum tworza LUDZIE a nei walsciciel forum , bo miejsce na serverze moze miec kazdy w 5 minut :] ale zbudowac na nim forum to juz troche sztuka .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie saddamek tylko ja Owl ten prawdziwy z forum słodkowodnego.Nie pamietasz to juz zle z Tobą.Napisałem To jako owl nie saddamek czy jaki kolwiek inny mod czy admin.nie bede sieznirzał dotwojego poziomu,sypał bluzgami itp.Możesz miec forum w 5min to fakt,ale dobrego forum nie a to róznica.A nie obchodzi mnie co zaszło miedzy toba a Saddamkiem lecz to ze nazywajac nas gówniarzami itp,itd pokazałes jakim człowiekiem i cowazniejsze dla mnie przynajmniej jakim modem jesteś.I pogodź sie z tym ze nie wiek swiadczy o rozumie wiedzy i kulturze człowieka.Bo teraz w oczach wiekszosci jestes dzieciak przez duze D i to do tego z kompleksami.To naprawdetyle bo szkoda klawiatury,czasu i oczu .

Trzymaj sie dorosły gówniarzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie wysilajcie sie , juz jest nowe forum , ale wy macei to tego tyle co piernik do wiatraka ...

Administratorzy :) misnistranci :) hihi

pozdrawiam :)

Ps; Bedzie mi tu gowniarzyna z bozej laski baner tydzien czasu wstawail i wyzywal morskie akwaria od choinek i braku zycia , a bujaj ty sie slodkowodmy leszczu raz jeszcze:D idz tam sobie opowiadaj o slodkowodnych neonkach , fajne macie tematy :D hyhy

Ja dzieciak przez duze " D" ale ambitny , a Ty nie dowartosciowany gowniarz majacy zawszone forum udajacy "boga" i nie forum w piec minut a mijejsce na serwerze w piec minut to mozezs wydoic krowe , tam morski dzial lezal odlogiem 3 lata , w piec minut to ja buduje z ludzmi fora , zachecam do pisania , nie mowie ze czasami nie mam nerowow do tego zgoda , ale jawne lecenei w wuja to juz po wyzej mnie :)( .. a tak wogole po co tuaj przyszedles , zapraszal Cie ktos ? :) opuscielm grzecznei wasze forum dziekuje , a zadnych tam bluzg nie bylo zauwaz , jak juz to na gadu ale to prywatna moja sprawa i nei z Toba rozmawialem ...zegnam.

http://www.aquareef.fora.pl


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemika z Toba ba nawet jaka kolwiek rozmowa prowadzi do nikad.Żyj w swym małym swiatku,nazywaj wszystkich wkoło gówniarzami,zresztą rób co chcesz.A kto jest niedowartosciowany to najlepiej pokazuje twój post wyzej( nie mowiac juz o objawach paranoii vide akwariów słodkowodnych).Miłego pobytu na tym forum ,na innych forach byle dlaej od naszego zycze Tobie:D i uwazaj bo jakbedziesz tak dalej krzyczał to zacisnął Ci mocniej kaftanik :)

Pozdrów lekarza papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz ci podziekowalem dawno ....zegnam .

I mysle ze to ciebie gul sciska nie mnie :) hehe

Zreszta wogole nie rozumie dlaczego ty do mnie piszesz , ja cie wogole nei znam , nigdy z toba nie pisalem wczesniej tylko z Mariuszem ktorego polubilem i tylko jemu chcialem rozkrecic to forum morskie :] wic o ci ci chloptasiu chodzi wogole ? idz sobie pooglondaj swoje akwarium tygodnia :0 buahaha


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mi tu m?odzie? b?dziecie obra?a? to Wam poka??!!! towarzystwo:D:D:D, a tak po za tym to kij ci w (_'_) jak uwa?asz ?e morskie s? be, napiszto na og?lnym to Ci? zlinczuj? t?gie g?owy!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

Jeszcze raz mi tu m?odzie? b?dziecie obra?a? to Wam poka??!!! towarzystwo:D:D:D, a tak po za tym to kij ci w (_'_) jak uwa?asz ?e morskie s? be, napiszto na og?lnym to Ci? zlinczuj? t?gie g?owy!!!!!!!!!

sam rozumies zOlek dlaczego ..:] od sztucznych choinek i braku zycia bedzei morska akwarystyke obrazal jeden z drugim .... to czym ja zyje na codzien :)(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś"cfel z mokotowa"wp.la a się na frum i myśli że nas na słodkowodne przechszci??synu wyprawy krzyżowe to przeszłość więc sp...j.a swoą drogą to sadamek jakiś tesz już na naszym forum dziś zajerestrował:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytales tez to blazej ? wkurzyli mnie tym .. a teraz ich szlag trafia ze zabralem ze soba wsyzstko :)

Niech sobie popisza chloptasie :)

Dokladnie to napsial "Wysłany: 18 Paź 2005 9:17 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Akwarium morskie zawsze kojarzyło mi się z czymś sztucznym / nienaturaknytm itd. Właśnie mnie to razi... kolory - no fakt super kolorowo i wogóle.... ale to wygląda jak choinka....bliżej mi do słodkiej wody - która kojarzyła się z czymś naturalnym, zawse marzłyem o akwarium w którym będzie się toczyć życie nie tylko ryb, ale innych zywiatek, uwielbiam zieleń..... w słodkowodnym moge mieć pełno wspaniałych roślin ...... czyż nigdy nie chcieliście mieć kawałka Amazonki w domu ? zresztą uwielbiam także zaciemnione miejsca akwarium, gdzieś za korzeniem... za roślinami, lubie takie miejsca kórych nie widze ale wiem że coś sietam dzieje... że są tam ryby....

> co do cen hmm może ibyły by niższe ale morsczaki sa jeszcze małopopularne, więc sprzęt itd. są małodostępne i drogie.

Kolory to nie wszystko... liczy się jakość a nie ilość. "

_______________________________

Wariat ? , "albo dano cegla w glowe dostal" ?:)

Jeszcze mi texty na gadu puscil ze az mnie zamdlilo i nie wytrzymalem :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby sie chcial wyprzec to tutaj ma orginal :) sadamek hehe

sadamek.jpg

na kazdej zywej skalce , moze byc porosnieta nawet cyjano flakiem masz wiecej zycia jak w tym slodkowodnym kotle , a po zatym to w "deche" ma kolunio avatar , do twarzy mu w nim :)

Niech zapamietaja , ze ja sie nikogo z darma racji nie przypie...... :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir, co o tej porze jeszcze robisz?

Pewnie dłubiesz w sprzęcie?

Ja też właśnie dokonuję ostatnich pociągnięć klejem - sump niedługo będzie gotów :)

pozdr pozytywnie świrniętego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow:) no ja kleilem mixerek dla Hary wlasnie i wdepnelem na chwilke .

Wiesz myslalem ze to tylko na tym forum siedza "czuby" , ale gdzietam czlowieku to zlote forum :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.