Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

przemek - mówisz i masz poprawione logo

logo_nanoreef_sm.jpg

pod tym linkiem jest duze logo w jpg

http://www.fornet.com.pl/smk/akwa/images/aquareef/logo_nanoreef.jpg

a tu macie PSD z Adobe Phoptoshop CS

http://www.fornet.com.pl/smk/akwa/images/aquareef/logo_1_2.psd

jak ktos chce cos z tego zrobic to zmieniajcie do woli :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ta rybka troche dziwna. Jakbym taką nalepke na koszulce w pracy miał to by za mną wołali pedofil.

Dajcie coś mniej bajkowego proste ale bardziej REALNE a nie rybka po "trawce". Nie żebym niedoceniał pracy i tylko się naśmiewał ale...


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

SMK - fajnie to wygląda,jak cos to sie pisze na taka naklejeczke :)

Ps.nie chce mieszac ale moze warto by pomyslec o "skrzydlicy":)


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kompozycja. Dla mnie jednak zbyt dziecięcy. Prawdziwy błazenek byłby według mnie (podkreślam według mnie) bardziej na miejscu. Obecnego znaczka raczej na samochód bym sobie nie przykleił.

Może by tak środek Przemka, a obramowanie smk?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez glosuje za blazenkiem w oryginale. ten filmowy jakis taki nie taki :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjciem bedzie problem bo za duzo detali - zreszta ten blazenek bajkowy tez ma troche za duzo detali. Poszperajcie w necie i znajdzcie jakis ciekawy klipart lub grafike - cos prostego a jednoczesnie od razu kojarzace sie z morzem (najlepieblazenek) i dajcie znac jak znajdziecie to to wkomponuje.

Albo macie pliki do pobrania w poscie moim poprzednim i mozna zmieniac do woli :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może z tych coś się da wykorzystać?:

1149-amphi_na_logo.jpg

1149-amphi_na_logo2.jpg

1149-amphi_na_logo3.jpg

1149-amphi_na_logo4.jpg

1149-amphi_na_logo5.jpg


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ten blazenek jakis pokręcony... Wyglada jak potwór a nie jak pocieszna rybka. Przypomina jakąś jeziorną rybkę...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rodzaj czcionki jak w nagłówku firmowym forum, kolory wg. uznania.

1230-logo reef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tylko to p zrób białe.

Hm. A może usuń kolor z obramowania - bez fioletu albo inny kolor?- jakby biała ramka to może czarny napis.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawę uprościć. Błazenek w ukwiale ma za dużo szczegułów niestety i tak naprawdę na aucie wygląda tandetnie. Ja proponuje dać mu spokuj i zrobić proste logo z jednym charakterystycznym kolorem (coś na wzór tego nurka na klejanego na auto. Niech to będzie obramówka wymyślona przez smk a w środek piękny żółty pokolec i nic więcej. Co wy na to? Żółty się pięknie w oczy rzuca a ryb ajest a tyle charakterystyczna i znana że każdy będzie wiedziało co chodz. Tylko nie prości żebym to na rysował na kompie bo nie potrafię.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem plastykiem ale wiem jedno - logo musi być jak najprostsze najlepiej jak już pisałem zrobione z kilku kresek bez wypełnienia

coś takiego jak to - tyle żeby była znany stwór morski

IFinfonow_fish_outline.gif

Może ktoś się tu popisze zdolnościami plastycznymi - kobiety zazwyczaj mają w tym dobrą rękę a wiem że są na forum to może by sprobowały sił? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to jest jak z koła wędkarskiego.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żół-tek, żół-tek, żół-tek ....


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

982-ocellaris.jpg

Jesli to pomoże to mogę udostępnić wektorowego błazna. Żółtek też się chyba znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mału się rozkręcam więc prosze propo i może coś wyjdzie, smk masz racje ale to nie wypali przedewszystkim morskie kojarzy się z paletą pięknych kolorowych zwierzaków i to musimy wziąźć pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rs'a jest fajny tylko bym go zrobi? wy?szego(ala premnas albo percula) i kolor czarny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.