Skocz do zawartości
chroman91

ja się zaraziłem a Wy ?? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

to są małe cuda, ale przemiane materii mają niezłą :D tup tup gówno, tup tup wlazłem na mine... :D Gdyby nie fizjologia juz dawno bym je miał :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są małe cuda, ale przemiane materii mają niezłą :D tup tup gówno, tup tup wlazłem na mine... :D Gdyby nie fizjologia juz dawno bym je miał :D

masz 100% racje :p "nawozu" sporo po nich

jak się podobają to jeszcze kilka zdjeć

post-13954-0-41794400-1330010907_thumb.jpg

post-13954-0-95476500-1330010913_thumb.jpg

post-13954-0-25189800-1330010918_thumb.jpg

post-13954-0-56038700-1330010924_thumb.jpg

post-13954-0-27902500-1330010930_thumb.jpg

post-13954-0-03169600-1330010934_thumb.jpg

a tak mniej wiecej mieszkania wyglądają ;) oba jeżyki na stałe kołowrotki mają ;)

post-13954-0-83144100-1330010939_thumb.jpg

więc jak zaraziłem kogoś ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile.

Czy mozesz specjalnie dla mnie wstawic zdjecie tej kuwety ? :rambo:

Moze z samcem na niej, zeby nie mysleli... ? :w00t:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuweta to zwykly pojemnik plastikowy z trocinami w środku ;)a zdjec teraz nie bede robil do jak siedza razem w jednym terrerium to maja tam tylko pojemnik na wode i miske na jedzenie bo tak sie ganiaja ze wszystko wywalaja :p z samcem na niej to sie nie da zrobic bo samica jakis dzwiek uslyszy lub jakies swiatlo zobaczy badz ze cos sie rusza to sie zwija i zwala samca :p

a jak by ktoś chciał konkretów na temat trzymania jeżyków w domu zapraszam na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala, znajomy ze starego forum wędkarskiego raz znalazł jeża późną jesienią, był żywy, znaczy powinien już dawno zapaśc w sen zimowy. Ważył <400gram chyba a takie nie mają szans ponoc, zaopiekował się nim. Nakarmił, wrzucił w karton z trocinami i kima do wiosny :D

Ja killkakrotnie znalazłwszy jeża, brałem i zanosiłem do albo parku.

Ostatniego spotkałem na wiadukcie, szedł po pasach :D

post-12437-0-29922300-1330019938_thumb.jpg


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chroman91, a po co ten jeżyk ma na głowie tulejkę z kartonu? :unsure:


Keep an open mind, but not so open that your brain falls out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chroman91, a po co ten jeżyk ma na głowie tulejkę z kartonu? :unsure:

w naturalnym środowisku w norkach , dziuplach , spruchniałych konarach drzew szukaja wszelkiego rodzaju robaków do jedzenia i jeże hodowane w domach tez wciskaja glowe gdzie tylko moga instynkt to silna rzecz;) te rolki sluza im do zabawy ;) ale kazde tez ma kore z drzewa korkowego w ktorej spi czasami i tam tez czasami dostaja larwy mącznika młynarka do jedzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...siedzi w lesie jez i zajada jablko. Przechodzi niedzwiedz i pyta:

- co jesz ?

- co niedzwiedz ?

------------

jak ktos nie zalapal to musi sobie powiedziec ten dowcip


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki bardzo fajne tylko czasu na opiekę nad nimi brak. Im jestem starszy tym więcej czasu zabierają obowiązki i własne interesy, a mniej czasu zostaje na pasję. To już nie wspaniałe czasy LO gdzie w pokoju miało się 7 baniaków terrarium i trenowało pełną gębą kolarstwo:D Chroman tak z ciekawości ile czasu zajmuje Ci opieka i oporządzanie tego kolczastego towarzystwa? Wymagają opieki weterynaryjnej(szczepienia wizyty kontrolne itd.) ?


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły się ich nie szczepi ja swoim kupiłem kropelki od pasożytów zewnetrznych które przenikały przez skóre w pewnym stopniu slużyły za odrobaczenie.

hmm ile czasu?? na pewno co wieczór trzeba im miski z jedzeniem uzupełnic , poidełka mam koło 200 ml to co 2-3 dni muszę uzupełniac , średnio co 4-5 dni wymieniam trociny . No i codzienie raz na dwa dni trzeba je wyjmować tak na 15-20 min i potrzymac je na rękach bądź pobawić sić z nimi bo w przeciwnym razie odzwyczają się od zapachu człowieka i dziczeja i zwijają sie w kulke przy każdej próbie wyjęcia ich z terrarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.