Skocz do zawartości
Eliot100

Moje akwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przełamałem się i wreszcie umieściłem fotki mojego akwa w galerii. Zaznaczam że akwa było zakładane przy jaknajmniejszym nakładzie środków finansowych. (nie jestem człowiekiem zbyt zamożnym)

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego zbiorniczka. Nie będę wymieniał, bo lista byłaby długa

Czekam na opinie.

Pozdrawiam!

P.S. prace nad akwa jeszcze się nie zakończyły, więc z czasem powstaną pewne ulepszenia.:)


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się mnie też podoba :-)

Serio to jest low-cost? A nie wygląda... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się wykonać akwa za jak najmniejszą kaskę.(inaczej żona by się nie zgodziła)

Wiele korali i trochę sprzętu dostałem. Jest to akwa przerobione ze słodkiego. Sump,odpieniacz i rury wykonałem we własnym zakresie. Oświetlenie po części też (ale narazie nie powiem Wam jakie mam:p

Grunt że koralowce rosną i ładnie się otwierają, a xenia już się podzieliła. Dziś dorzucam jeszcze ukwialik symbiotyczny dla błazenków:)( w xenii jakoś nie chciały siedzieć)


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne akwarium !!!

moje 100l też zakładałem tanim kosztem co by kobieta nie marudziła a teraz znowu bedę stawiał trochę większe i będzie marudzić ale...tam

<a  href=akwa100l12sg.th.jpg' alt='akwa100l12sg.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskoczyły kilka dni temu po dodaniu nowych koralowców (przynajmniej ja to z tym wiąże)

Tak jak wyżej wspomniałem prace nad akwa ciągle trwają, a zbiornik ma dopiero trzy miechy. Poza tym mam małe doświadczenie w morszczyźnie więc wpadki są nieuniknione:)


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne akwarium :D tylko te cyjano;/


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazny kupowałem u Pawła Szewczaka w Atollzoo.

Ryby w doskonałej kondycji, od początku chętnie jedzą płatki. Jeśli ktoś jest z Wa-wy to polecam ten sklep.


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.