Skocz do zawartości
baz

Pytanie odnośnie zbiornika ze sklepu internetowego um-um.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam założyć małe akwarium morskie i zainteresował mnie zbiornik ze sklepu um-um - Reef Ready 30 - akwarium z wbudowanym panelem filtracyjnym. Czy te akwarium będzie się do tego nadawało ?,czy któryś z forumowiczów używa takiego akwarium czy za tę cenę 360zł lepiej kupić coś innego może są tańsze takie zbiorniki?

dziękuję za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w "Pamiętnik minimorszczaka" jest tam opis i fotografie właśnie tego zbiornika

rah


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u szklarza swoj zbiornik i kosztował 300 zł. Ale sam musiałem nakleić niebieskie tło na tylnej szybie za pomocą silikonu. Moja rada lepiej kup gotowy za 360zł. Męczarnie i efekt końcowy przy samodzielnym naklejaniu nie warte tych 60 zł. A czy będzie się nadawało to napewno tak.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest posiadaczem takiego zbiornika :). Moim zdaniem użytkownika nadaje się jak najbardziej. Zaprojektowane w sposób przemyślany, sklejone bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że akwarium ReefReady 30 jest za drogie. Przecież za akwarium takie same ale bez panela by kosztowało ok.100-150zł a panel da się umieścić za akwarium przez co wyjdzie taniej. Ale jak się jest bogatym to polecam.


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten post byl z marca, Adrian, please, nie pisz juz NIC wiecej, bo sie kompromitujesz okrutnie


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

witam:)

A mnie akwaria nie kosztuja nic bo zbieram butelki :)

pozdr...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36
:):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D po mleku butelki mialem na mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, juz jestem spokojny :) to ide odbic kolejna flaszke, za zdrowie Naszych Pieknych Kob... Akwariow znaczy sie :)


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.