Skocz do zawartości
sebagosia1

[P] Aiptasia i glony pilnie potrzebne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chętnie przyjmę Aiptasia oraz glony w każdej ilości. Potrzebuje do zbiornika testowego jako pokarm dla krewetek i ślimaków. U nas już wszystkie zjedzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt nie ma nadmiarów makroglonów? Jeśli chodzi o Aiptasie to mogę odkupić z małymi kawałkami skały, przyda się do zbiornika. To nie żart tylko poważne ogłoszenie. Wiem że wszyscy się tego pozbywają a ja to potrzebuje. Zbiornik zasiedlają zwierzaki, które nie nadawały się do głównego zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być niemily ale obserwuje wasze posty od jakiegoś czasu, nie piszecie o niczym innym jak tylko o braniu czegoś za free lub bezcen, nie było by tu nic dziwnego gdyby nie bardzo stanowczy lub wręcz pretensjonalny ton waszych wypowiedzi. Można zobaczyć wasz zbiornik? Bo jesli wkład funduszy jest taki jak wypowiedzi to stawiam flaszkę ze zwierzaki nie maja zbyt dobrych warunków. Pisze ten post wlasnie w trosce o nie. Pozdrawiam


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś strasznego że chcę uratować coś co większość akwarystów wywala do kibla albo zabija kwaskiem cytrynowym czy innymi wynalazkami. Jeśli chodzi o nasze akwaria(jak na razie tylko 2) to serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas i zobaczenia na żywo jak wygląda,jakie są parametry i jak miewają się zwierzaki. My niczego nie zabijamy tak jak większość tylko staramy się zapewnić optymalne warunki. Dla czego nikt tu na forum nie piszę jak dbać o Aiptasie i jak zapewnić jej dobre warunki? Tak jak pisałam tą uznawaną za chwasta Aiptasie odkupie chętnie ze skałką, za glony naturalnie też zapłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jaki to problem wkleic fotki jesli chetnie cos pokazecie? nie mialem na mysli samej aiptasi, poczytajcie historie waszych postow, czy bylo cos poza slowami: przyjme za free lub tanio kupie? na poczatku byly zwierzeta i tematy mocno pretensjonalne w slownictwie, pozniej swietlowki, zaloze sie, ze nie poszly na testy tylko jako oswietlenie wlasciwe a teraz to, wczoraj pisaliscie, ze to jako pokarm dla krewetek a dzis o tym, ze chcecie je pieknie i bezpiecznie wychowac, wiec jak to w koncu jest?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNCRob a co chciałbys Apitasia chandlowac?:harhar:


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dalsza dyskusja nie ma po prostu sensu. Nie świetlówki nie poszły do oświetlenia właściwego. Nie rozumiem dla czego tak bardzo przeszkadza ci ten temat jak i pozostałe? Czy to coś złego że jestem nawet w stanie zapłacić za coś co wy niszczycie i zabijacie. Chyba najmniej istotne jest to co chcę z tym zrobić skoro nie chcę żeby zostało zabite.Nie wiem co było nie tak w reszcie tematów. Proszę o zamknięcie wszystkich moich tematów. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam i przepraszam,że zarejestrowałam się na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba zgadzam sie z toba :)


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNCRob a co chciałbys Apitasia chandlowac?:harhar:

Popraw ortografię, bo oczy bolą... :veryangry:


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.