Skocz do zawartości

Historia edycji

Czubais

Czubais

Dzień 21

jak na razie nie widać żadnego dojrzewania - woda kryształ sie zrobił, leje bakterie stabillity, wpuszczone ślimaki przeżyły i mają sie dobrze. Na próbę włożyłem do sumpa capnellę i też się rozwija. Dziwne - czyżby dojrzewanie się zakończyło, czy może jeszcze w ogóle nie ruszyło?

Steron - tak 120 a nie 150. W obiegu mam netto ok 650-700 litrow i zerowa obsada. Poza tym siporax 10 l. planuje i dsb z makroglonami  - wiec moze da rade...

8dcb2beada0bb657.jpg

Czubais

Czubais

Dzień 21

jak na razie nie widać żadnego dojrzewania - woda kryształ sie zrobił, leje bakterie stabillity, wpuszczone ślimaki przeżyły i mają sie dobrze. Na próbę włożyłem do sumpa capnellę i też się rozwija. Dziwne - czyżby dojrzewanie się zakończyło, czy może jeszcze w ogóle nie ruszyło?

Steron - tak 120 a nie 150. W obiegu mam netto ok 650-700 litrow i zerowa obsada. Poza tym siporax planuje i jakies male dsb - wiec moze da rade...

8dcb2beada0bb657.jpg

Czubais

Czubais

Dzień 21

jak na razie nie widać żadnego dojrzewania - woda kryształ sie zrobił, leje bakterie stabillity, wpuszczone ślimaki przeżyły i mają sie dobrze. Na próbę włożyłem do sumpa capnellę i też się rozwija. Dziwne - czyżby dojrzewanie się zakończyło, czy może jeszcze w ogóle nie ruszyło?

8dcb2beada0bb657.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.