Skocz do zawartości

Historia edycji

Czubais

Czubais

Dawka idzie z kalkulatora DSR (scrn powyżej), działa to tak,że mierzysz testami główne parametry - Ca Kh Mg P I Sr Fe i kalkulator zwraca Ci ubytki (raz w tygodniu) - np. 150 gram Ca 450 gram  Mg 200 gram sody oczyszczonej, etc. to wszystko wsypuję do dolewki , włączam mały cylkulator i mieszam prochy .Następnie w ciągu tygodnia mi dolewka uzupałenia ubytki i znowu po tygodniu  testy i dosypanie prochów. Wszystko bez podmian. Warto raz na pół roku zrobić ICP-OES i podsuplementować pierwiastki śladowe...

Czubais

Czubais

Dawka idzie z kalkulatora DSR (scrn powyżej), działa to tak,że mierzysz testami główne parametry - Ca Kh Mg P I Sr Fe i kalkulator zwraca Ci ubytki (raz w tygodniu) - np. 150 gram Ca 450 gram  Mg 200 gram sody oczyszczonej, etc. to wszystko wsypuję do dolewki , włączam mały cylkulator i mieszam prochy .Następnie w ciągu tygodnia mi dolewka uzupałenia ubytki i znowu testy i dosypanie prochów. Wszystko bez podmian. Warto raz na pół roku zrobić ICP-OES i podsuplementować pierwiastki śladowe...

Czubais

Czubais

Dawka idzie z kalkulatora DSR, działa to tak,że mierzysz testami główne parametry - Ca Kh Mg P I Sr Fe i kalkulator zwraca Ci ubytki (raz w tygodniu) - np. 150 gram Ca 450 gram  Mg 200 gram sody oczyszczonej, etc. to wszystko wsypuję do dolewki , włączam mały cylkulator i mieszam prochy .Następnie w ciągu tygodnia mi dolewka uzupałenia ubytki i znowu testy i dosypanie prochów. Wszystko bez podmian. Warto raz na pół roku zrobić ICP-OES i podsuplementować pierwiastki śladowe...

Czubais

Czubais

Dawak idzie z kalkulatora DSR, działa to tak,że mierzysz testami główne parametry - Ca Kh Mg P I Sr Fe i kalkulator zwraca Ci ubytki (raz w tygodniu) - np. 150 gram Ca 450 gram  Mg 200 gram sody oczyszczonej, etc. to wszystko wsypuję do dolewki , włączam mały cylkulator i mieszam prochy .Następnie w ciągu tygodnia mi dolewka uzupałenia ubytki i znowu testy i dosypanie prochów. Wszystko bez podmian. Warto raz na pół roku zrobić ICP-OES i podsuplementować pierwiastki śladowe...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.