Skocz do zawartości
Swirlej2

uwaga ZLODZIEJ !

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie sobie co zrobi Zbysze z gosciem http://www.hoomor.pl/swf/ninja.html


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zalatwia swoje sprawy nasz kolega z nano http://www.hoomor.pl/swf/fight.html


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

Tynio daj zerkne na to twoje malenstwo 30 l , przymierzam sie w przyszlosci dot akiej malej super nano rafki z koralami twardymi tez .

Mówisz i masz

http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=349

http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=348

zdjęc narazie mało ale będzie dodawoane coraz wiecej

Jak tylko coś się bedzie zmieniać

jest szansa że może niedługo wyląduje jeszcze 4-5 kg LR.

Dopieniacz działa rewelacyjnie "szlam" wywala narazie bardzo mało i taki lekko "herbaciany" kolorek

Tylko parowanie wody mi daje sie we znaki codzienne dolewki aż sie boje gdzieś wyjechać

:con

Zapomniałem dopisać - jak bys wiedział co to zaślimak to będę wdzieczny.

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze swirlej ze sie jednak w...les ostro.

co do mnie to poczekam poniewaz w piataek dopiero dokonalem przelewu czyli w poniedzialek ma na bank juz kase wtorek wolne umowie sie z nim na czwartek dopiero sie okaze.

ja sie nie bede pierd.. wchodze na psy zdaje relacje niech rozpocz sledztwo a allegro mi kase zwraca.ale jestem pozytywnej mysli


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymruzmy na to oko , powiedzial ze mu net padl trwalo to kilka miesiecy , na aukcji Allegro wystawial caly czas rozne rzezcy itd .. ale okey , nei ze swojego kompa pisal :) ...dzisiaj mu zrobili neta :) odezwal sie na maila , jest ok i niech tak pozostanie , chyba ze nie wysle to co moje to bedziemy rozmawiac inaczej .

Ps; To co moje to jest moje , a i czyjego nie chce , nie wezme i taki jestem ... chyba ze miliony :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

odpienialak z buteleczki na mleko dla oseska ?:D ogolnie ladne malenstwwo , milo popatrzec , thx

Tak jak piszesz z butelki

Niestety odpieniacz musi być z przedu inaczej bym miał problem z dostaniem się (akwarium jest w szafce)

ale zrobiłęm kilka testów na domownikach oraz gościach którzy przyszli i patrzyli na oakwarium pierwsze co to pytania co to za parasolki :) (chodzi o koralowiec Zoanthus)

Potem oglądają inne duperele a na koniec dopiero "po co Ci ta butelka z bąbelkami ? "

Więc nie jest tak źle

Mam jeszcze pytanie do Ciebie czy wiesz co to za slimak ten co mam ?

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

nie widze go , zrob jakies moez dokladniejsze foto .

Dodałem jeszcze 2 zdjecia z bardzo bliska

NApisz jakie chcesz to jutro zrobie jak sie włączy światło zwykłe bo teraz na niebiesko za bardzo w akwarium :D

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do "Pana" z allegro.

Padl mu net? No tak.. to jest problem biorac pod uwage, ze w Polsce nie ma kafejek internetowych na kazdym rogu(?!?!). Komentarze ma od sierpnia po 8 - 10 w miesiacu co znaczy, ze zakladal nowe aukcje i je finalizowal a do tego raczej potrzebny jest internet.

Podziwiam Twoja cierpliwosc Swierlej bo osobiscie w przeciagu 2 tygodni zglosil bym sprawe na allegro i po kolejnym tygodniu na policji. Z takimi ludzmi tak nalezy postepowac. Inaczej czuja sie po prostu bezkarnie. Jak ktos ma jaja to takiem chu... "Panu" idzie oberwac jego klejnowy:) Bo trafia sie tez pewnie tacy co tych jaj nie maja, beda 200zl w plecy, zamkna sie w sobie wpadna w depresje i takie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

nie widze go , zrob jakies moez dokladniejsze foto .

To juz ostatni raz pisze w tym wątku

dodałem nowe zdjecia

http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=349

wszystki informacje będą sie pojawiać w wątku

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=4574

i tam ewentualnie zapraszam

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ludzie wyluzujcie narazie idzie dobrze w czwartek mam miec to akwa. wtedy zobaczymy


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak sytuacje z gosciem na allegro

kupowałem garte graficzna za 1050zł

za pobraniem .ale otworzyłem paczke przy listonoszu i w srodku były bezwrtosciowe smieci.

kase zatrzymałem na poczcie.na policji byłem jeszcze tego samego dnia .oczywiscie policja nic niewykryla ale kase odzyskałem - niestety dopiero po roku.

to był moj pierwszy zakup na allegro jeszcze sie nieznałem kupowałem u goscia z jedna gwiazdka.


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje na allegro rzeczy droższych niż 300zł bo tylu aukcja jest ubezpieczona.

Mojego kumpla tez wyrolowali i to nie z jedna gwiazdką, dostał kilogram cukru. Była policja, lament i prośby matki młodego oszusta. Sprawa sie ciągnęła chyba rok.

Raz jak kupowałem lustrzankę to wyszukałem w okolicy i odebrałem osobiście.

Nie stać mnie na podejrzane "OKAZJE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie - na aukcjach jestem od samego początku i od 4 lat na ebayu, kupowałem rzeczy taniutkie i naprawdę drogie i wiem jedno:

NIE WIERZCIE w coś takiego jak niesamowita okazja - można kupić taniej ale w granicach rozsądku. Jeśli coś kosztuje 1/5 wartości rynkowej to są trzy możliwości:

- wałek

- kradzione (choć nawet kradzione sprzedaje się za 50% wartości a nie za 1/5)

- ktoś naprawdę potrzebuje kasy (ale to 1 szansa na milion)

Lepiej zapłacić na innej aukcji pare (paredziesiąt) zł więcej i kupić od pewnego sprzedawcy.

Nie dać sie wyrolować jest naprawdę prosto - po to jest system gwiazdek i komentarzy. b

- bardziej wartościowe przedmioty kupuje się od ludzi z od 40 gwiazdek w górę

- należy przejrzeć komentarze gościa bo tu ludzie opisują jak przebiegała transakcja

- obejrzeć przedmioty za jakie dostał pozytywa (jak nabił sobie gwiazdki sprzedawaniem obrazków po 1zł to na 100% wałek)

- no i zobaczyć kiedy poprzednio coś sprzedawał, bo często zdarza się że ktoś nie był rok na allegro, ma 1000 gwiazdek i nagle postanowił szybko zrobić majątek

To wszystko zajmuje minute lub dwie i nigdy nie znajdziecie cukru w paczce.

Tak jak mówiłem na aukcjach jestem od naprawdę wielu lat, handlowałem na allegro jak i ebayu niemieckim i amerykańskim i NIGDY nie zostałem zrobiony w bambuko.

A wiem co mówie bo pracę magisterską pisze o aukcjach internetowych :) (tylko jakoś mi wena mineła :) )


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wlasnie otrzymalem akwa zamowione od zbycha.wszystko odbylo sie sprawnie i szybko tak jak powinno byc.

czyli jest juz po sprawie:O_o:)


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesadze adi.nie oceniaj ludzi o ktorych cos napisano.sprawdz to najpierw


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.