Skocz do zawartości
vip

[S] [Z] Eheim Compact 5000+ nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam nową pompe Eheima 5000+ (bez paragonu) okazala się za słaba. Możliwa zamiana najlepiej za NewJet 8000 ew. 6000. z parametrów to: Regulacja przepływu pozwala na dostosowanie mocy w zakresie od 2500 do 5000 litrów na godz.Jest przystosowana do użytku w wodzie i poza akwarium,może pracować w wodzie słodkiej i słonej,charakteryzuję się cichą pracą i bardzo małym jak na taką moc zużyciem prądu,pobiera tylko 78 W.średnica węża we. i wy 25/34,wysokość tłoczenia - 3,0m. Jestem z Wadowic.

post-10201-0-30778200-1331540083_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie wygląda na ściągnięte z internetu. Nie zdziw się, że jak zostaniesz przyłapany na takich praktykach... to wiedz dlaczego Twoje konto jest na NR zablokowane. Pozdrawiam. luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sama

Kolego moze ona nie jest wystarczajaco dla Ciebie mocno, ale napewno nie jest cicha

Pozdro Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sama

Kolego moze ona nie jest wystarczajaco dla Ciebie mocno, ale napewno nie jest cicha

Pozdro Pawel

Zdjęcie nie jest z internetu, a pompa pracowala u mnie może 5 min i nie zauważylem zeby byla strasznie glośna. Cena za pompe 390zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

340

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest z internetu,

a ja jestem Bruce Willis :p

476c235f580473ac.jpg

wyjątkowo podobne zdjęcie... tylko forum nie te :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kolega tylko chce sprzedać pompę, a nie jej zdjęcie, to nie zwierze, a wygląd pudełka wszędzie jest taki sam "SPRAWDZIŁEM" :lol:


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemo chodzi o to aby pokazał zdjęcia swoje nie ściągnięte z neta mało że to dopiero jego 7 post na forum to jeszcze sprzedaż na Targowisku przedmiotu być może nie jego.W zasadach funkcjonowania Targowiska jest wszystko napisane tak trudno zrobić fotkę chociażby telefonem.Potem wychodzą problemy opisywane w dziale Ostrzeżenie.


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za problem zrób 2 fotkę i po sprawie a co do pompy new jet 8000 wylecz się, czyba że ci nie zależy na ciszy 6000 to max chodzi cichutko


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że za to zdjęcie już zostałem złodziejem...

jeśli ktoś bedzie zainteresowany pompą albo dodatkowymi zdjęciami mogę dosłać na e-mail itp.

cena aktualna 300 + wysylka niżej nie bedzie.

A na ciszy specjalnie mi nie zalezy sump w piwnicy :) tylko wydajność a zwłaszcza podnoszenie musi byc duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz mi na priva.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta pompę od 2 tyg i wcale nie jest głośna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMPA SPRZEDANA

Dziekuję tym wszystkim, którzy nie zapomnieli swoich początków na forum oraz pozdrawiam pozostałych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.