Skocz do zawartości
Myfg

Niestety spowodu wyjazdu pilnie sprzedam :(

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim żalem z powodu wyjazdu sprzedaje akwa:

i tak 8 kg skały w tym {5kg aquamedic + 3 kg reefshop} skałka lekko zagloniona ale jest to konsekwencją tego że akwarium ma dopiero dwa tygodnie, skała mocno porowata z licznymi żyjątkami cena 30 zł kg czyli 240 zł

Odpieniacz aquamedic miniflotor + die kostki nowe + pompka Aquael nowa na gwarancjii wszystko pracuje wysmienicie cean za kpl. 70 zł

Akwa 60 litrów z panelem bardzo ładnie zrobione z bęlką oświetleniową T5 własnej roboty z aluminium na dwie świetlówki Sylwanii + oświetlenie nocne, do tego przełącznik czasowy cena do uzgodnienia.

Pozatym grzałka Hagen 100 Wat

Termometr cyfrowy

Pompka Powerhead201 + minifilterek aquael 250, filter polski 600 litrów, pompka fontannowa do cyrkulacjii

Cały sprzęt jest na gwarancjii pracuje dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myfg :

Z wielkim żalem z powodu wyjazdu sprzedaje akwa:

i tak 8 kg skały w tym {5kg aquamedic + 3 kg reefshop} skałka lekko zagloniona ale jest to konsekwencją tego że akwarium ma dopiero dwa tygodnie, skała mocno porowata z licznymi żyjątkami cena 30 zł kg czyli 240 zł

.....

Daj jakieś zdjecia skłąki jak mozesz bo bym se kupił od Ciebie

tylko jak to przesłać ;(

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze filtr RO W zasadzie naprodukował około 120 litrów wody, więc prawie nowy zakupiony na Allegro za 250 zł

cena 180 zł

Hydrometr sery spławikowy cena 15 zł

Wapno do kalk waser aquamedic cena 18 zł

To chyba wsio !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja

Napisz coś wiecej o porowatości tej skałki

Ze Stargardy chyba są jakieś bezpośrednie pociągi

chciałem kupić 5 kg ale i te 8 by było fajnie

JAk bym sie zdecydował na skałkę to bym i hydrometr też kupił

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy TYNIO przesyłka konduktorska 25 zł

i skała tego samego dnia jest u Ciebie oczywiście przelew na konto możemy załatwić wszystko przez allegro mam tam 420 pozytywnych komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myfg :

Nie ma sprawy TYNIO przesyłka konduktorska 25 zł

i skała tego samego dnia jest u Ciebie oczywiście przelew na konto możemy załatwić wszystko przez allegro mam tam 420 pozytywnych komentarzy

Też mam kilka pozytywnych ale jakich :)

OK to czekam na jakieś zdjecia moze byc na priva

Meila przesłałem Ci też na pirva

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok najlepiej skałę to całość same firmy gdzie je kupowałem mówią same za siebie tam lipy nie sprzedają.

Napewno będziesz zadowolony tyle tylko tak jak pisałem kwestia glonów na częśći z nich no cóż akwa ma dwa tygodnie. Cena uważam że jest ok jest wniej parę krabów jakiś ukwiałek, ślimaki naszczęście glonożercy oraz inne robactwo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myfg :

dobra zdjęcia postaram się zrobić na jutro !!!

Będe wdzieczny

chodzi mi bardzuej jak to wygląda gabarytowo

bo akwarium małe i chce by wszystko weszło

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Biore Hydrometr sery spławikowy prosze o kontakt na priva i jak można to fotke tej skały i może masz jakieś testy do wody no i może bym jeszcze wzioł te wapno Czekam na wiadomość


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawel594 :

Witam !!!!

Biore Hydrometr sery spławikowy prosze o kontakt na priva i jak można to fotke tej skały i może masz jakieś testy do wody no i może bym jeszcze wzioł te wapno Czekam na wiadomość

Chyba byłem pierwszy :) skałka i hydrometr

Dodam że jestem jutro w rozjazdach pojawie sie wieczorkiem(moe troszke wcześniej) jak coś i wtedy się wypowiem czy biorę skałke.

Oczywiście brał bym całe 8 kg

Reszte na priva

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się nie wcinam Widziałem że skałą jesteś zainteresowany ale ja chciałem tylko fotke a o hydrometr ni doczytałem ... ale jak byś niebrał hydrometru to ja chętnie wezme.


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o info odnośnie termometru cyfrowego i pompki fontannowej - cene i może jakieś strone - co bym se sprawdzeił parametry, na priv, gg - jak chcesz

pozdrawiam


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem z tego wszystkiego 2 kg soli Tropic marine oraz nowiutki test PH Tetry. Dzisiaj porobię zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam jedno akwa 200 litrów 100cm, na 40 na 50 z wklejoną ścianką ze szkła i przelewem na tylnej szybie jeszcze nie wklejonym, akwa nowe cena 140 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myfg :

A jeszcze mam jedno akwa 200 litrów 100cm, na 40 na 50 z wklejoną ścianką ze szkła i przelewem na tylnej szybie jeszcze nie wklejonym, akwa nowe cena 140 zł

To będziemy wszystcy czekac na zdjęcia nie tylko skałek sam jestem ciekawy jak zrobiłeś pokrywe

Teraz niestety jae wiec pojawie sie po 17:00

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wkleić zdjęcia dlatego przesyłam je na priva, zainteresowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześlij mi zdjęcia na maila paletka6@op.pl a ja postaram sie je wkleic tu na forum


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj też fotki tego baniaka 200L bo jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz i masz :)

http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=354

są to zdjęcia przesłane przez Myfg

P.S mogłeś je chociaż zmnijszyc :) musiałem zamienic je na jpg. a potem zmiejszyc w paincie o 60procent :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.