Skocz do zawartości
matt321

[S] Sprzet,skała-konkretna oferta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W zwiazku z likwidacja zbiornikow mam na sprzedaz kilka rzeczy:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23533563

ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!

A takze 10 kg skaly,Skała fajna przestrzenne bryły jak i półki.Bez plag,odgazowana,pokryta czesiowo glonami wapiennymi,porowata.

Cena za calosc z wysylka kurierem 210 zl.

20120317215920.jpg

20120317215929.jpg

KONTAKT GG 4048368 TEL 783-561-416 LUB PW

MOGE WYMIENIC NA TUNZE SILENCE TA SŁABSZA


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

i na skale jutro do 24 promocja 200 zl i w tym kurier


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc zastanowiłabym się nad zakupem od tej osoby..jakoś odkąd mu przelałam pieniądze na konto za grzałkę tak jakoś jego stwierdzenia " śmiało pytać " mało działają.. heh bo nie raczy mi odpisać co się dzieje z moją przesyłką czy łaskawie wysłał a loguje się na forum choćby wczoraj.. czy dzisiaj...

czekać na jakąkolwiek odpowiedz i grzałkę tydzień to długo czy mało?

wiem że cierliwość jest wskazaną cechą w awkarystyce morskiej aleeeee.... ale bez przesady

ignorancji nie mam zamiaru tolerować :realmad:

moja cierpliwość się kończy Matt :realmad:

nie mówiąc o szczeniackim zachowaniu twoim i ignorowaniu umów z których najwyrazniej nie raczysz się wywiązać

szczerze polecam.. kontakt bardzo dobry ale tylko do momentu przelewu na konto :wallbash:

potem można sobie tarota postawić czy dojdzie czy nie dojdzie czy raczył wysłać heh

jestem w stanie zrozumieć zaginięcie paczki ale trzeba mieć potwierdzenie nadania cokolwiek

i trzeba tak po ludzku odpisać.. wysłać skan nadania ..zareklamować na poczcie

na ten moment składam Tobie reklamacje za takie byle jakie zachowanie

więc jak ktoś tak lubi to zapraszam do zakupów u niego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie ładnie z strony sprzedającego <_<


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałam odpowiedz ....niewiem co powiedzieć ...moze tylko wow ...ani przepraszam ani że byłem chory

ani pocałuj mnie w ...gitarę normalnie o 180stopni inaczej niż przed przelewem heh

oczywiście napisze czy ta grzałka dotrze do mnie ...zaczynam się obawiać też jej stanu

ale zobaczymy..czekam do końca tygodnia

post-13124-133225423738_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a ja dostałem od tego Pana to co zamówiłem, i to na czas :)

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widocznie wyróżnia sobie osoby albo stawia tarota czy wysłać komuś łaskawie czy nie i czy wysłać szmelc heh ja dostałam właśnie po 2,5 tygodnia czekania a umawialiśmy się że robię przelew w weekend ( ten sam bank więc kasa wchodzi odrazu ) a on wysyła w poniedziałek...wysłał po moim wpisie tutaj 21.03... dostałam grzałkę używaną niby 2 miesiące stan jak nowa miał być heh moja własna grzała która jest w akwarium od 14 grudnia wygląda 100 razy lepiej niż to coś heh

post-13124-0-69430900-1332502498_thumb.jpeg

w każdym bądz razie na pewno od tej osoby nic nie kupię aaaa na Pana to sobie trzeba zasłużyć bo jak dla mnie to tylko niesłowny szczeniak.. ja wierzę w "karmę" to co robisz i jak postępujesz kiedyś do Ciebie powróci :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo MILeN może Twoja osoba coś zmieni na tym forum. Bo jak ja bym napisał i pokazał fotkę i wtedy odpowiedzi typu "sam sobie jesteś winny" padałyby non stop. Ja uważam że człowiek sprzedający Ci grzałkę postąpił nieuczciwie a "Karma" w takiej postaci powinna do niego wrócić :) . Sorry za off top


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory kupowałam dwa razy poprzez forum szczepki i za każdym razem byłam bardzo zadowolona gdzie oczywiście też to napisałam i podziękowałam tym Forumowiczom i za przesyłkę i kontakt cały czas bardzo dobry i o to chodzi..brakuje jakiegoś dodatkowego panelu gdzie można by przypisać opinie co jest na tak co na nie co można poprawić przy sprzedaży czy wymianie czegoś ..

sama czasem sprzedaże różne rzeczy poprzez Allegro ale mam zasadę to jest takie jak opisuje czy wstawiam zdjęcia.. chodzi to że jak się z kimś na coś umawiam to działa to w oba kierunki - zwykły ludzki szacunek.. skoro nie potrafi się wywiązać z umowy za 30 parę złotych to co dopiero przy sprzedaży żywej skały heh :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze kolega nie wystawia skaly w alle drogo, dlaczego ? czyzby obawa przed negatywnym komentarzem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILeN, masz absolutną rację, nie ma nic gorszego jak ignorancja po wpłacie pieniędzy na konto.

Niestety im więcej ofert w internecie tym więcej takich krętaczy i mataczerów się pojawia. A nic nie wkurza tak bardzo jak brak szacunku do osoby kupującej.

A ta grzałka... hmm jeżeli ona ma tylko dwa miesiące to nie chcę sobie nawet wyobrażać jak muszą wyglądać te zbiorniki i cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sting, masz rację też bym nie chciała widzieć reszty z tego "dwumiesięcznego akwarium" :wallbash:

a co do "sprawy grzałkowej"

to Matt321 zmobilizował się i zadzwonił do mnie jakieś dwie godziny temu

przyznał że nagioł sprawę na całej linii, przeprosił i w między czasie przelał mi całą kwotę z powrotem na konto za tą "niby jak nową grzałkę"

sprawę uważam za zamkniętą.. chodz jakiś niesmak pozostaje po tym..

pewnie za jakiś czas zapomnę chodz nie zmienia to faktu że przydałby się jakiś panel na zasadzie komentarzy..

po weekendzie oczekuje od jednego z Forumowiczów zoasków więc mam nadzieje że ich uśmiechnięte morki w moim kierunku na dobre poprawią mi humor zachwiany tą mało przyjemną sytuacją :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.