Skocz do zawartości
piona

prośba o identyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie jestem pewien ale wygląda mi to na potocznie nazywane "Morskie pióro" czyli Cavernularia, ale nie mam 100 % pewności

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że mam choć nazwe Romku lecz to łazi prawie po całem dnie raz ma 4 mm obwodu a po godzinie z 10 cm lub lepiej a na wieczór to sie czasami zakopuje po uszy w podłożu a wygląda jak penisek.... no 2 miesiecznego yorka A coś dokładniej choć książkowego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@piona, więc "kochany" masz prawdopodobnie coś w rodzaju albo z rodziny ukwiałów, morskie pióra mają tak jak ukwiały stopę, co pozwala im przymocować się do podłoża

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super cos już o tym wiem Musze dokupić literatury.Dzieki za fatygę w mojej sprawie Roman Jak ktoś jeszcze coś wie to chętnie posłucham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie to cavenrnularia i jest to bliski krewniak ukwaiałów mimo rużnicy w wyglądzie.najczęściej prowadzą nocny tryb życia


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bedzie robił co i jak chce..... lecz u mnie Błażej aktywnosc jego zaczyna sie przy HQI tak wygląda teraz a bedzie jeszcze 3 razy mniejszy po 2 godzinach od wyłączenia całego oswietlenia

777-b-spoczynek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może jest ślepa i nie rozpoznaje dnia od nocy:D

a swoją dogą to z kąd ją masz??teraz wygląda jak ....... jakiegoś horego na kiłe:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to penius kilsus Tak bedzie wyglądało to stworzenie po agencjach towarzyskich jak bys miał zamiar tam wdepnąć:):):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzieki ja postoje:D takie rzecy powinni w szkole pokazywać na lekcjach wychowania do życia w rodzinie jako przestroga przed agencjami:D:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak serio ad MICHAŁA z Botia Łódz kupuje u niego i Cebuli ceny i towar 1 liga Jutro wale po nastepne bajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a popytaj sie o jkieś tanie lpsy i ukwiały!!a tra skała za 32 nadal aktualna??


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ten temat zapraszam jutro na priv Tu trzeba szanowac załozyciela forum i ot co nie bede na forum pisał tego czy tamtego szanujmy sie na wzajem! o co dalej w temacie jak u góry????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To "cos" potrzebuje sporo piasku zeby sie zakopac. Poprzeszkadzaj mu(jej) troche zeby sie zmniejszylo i wtedy przysyp piaskiem.Moze przyssa sie do dna i bedzie codziennie "wyrastalo".Latwe w hodowli, nie lubi bezposredniego strumienia wody.Zmienia barwe w zaleznosci od rodzaju oswietlenia (snieznobiala do brazowej).

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavernularia spp. osiaga do 46 cm wysokosci, potrzebuje conajmniej 400 litrowego zbiornika i bardzo grubego podloza 20-30 cm piasku zeby sie zakopac, nie ma zooksanteli, lubi raczej niezbyt duzy ruch wody podobnie jak inni filtratorzy, wymaga dokarmiania by przezyc dlozej w warunkach akwariowych. potrafi kilkukrotnie w trakcie doby chowac sie i rozwijac w zaleznosci od warunkow i dostepnosci pokarmu. byc moze u ciebie jej aktywnosc ma zwiazek nie ze swiatlem a z pora karmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.