Skocz do zawartości
szaman

[Z] Montipora do zamiany [P] Nadmiarowe miękasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Podczas prac porządkowych w baniaku odłamały mi się dwa kawałki montipory czerwonej. Są do zrobienia szczepki z jakimś poxipolem. Wielkość obu kawałków to ok. 3-4 cm.

Chętnie wymienię je na jakieś miękasy, grzybki, ricordee z rozsądną dopłatą, clavularię z rozsądną dopłatą. Coś, co utrzyma się w Nano30 Aquaela. Jak dotychczasowa praktyka pokazuje, twarde trzymają się w baniaku, mają nawet przyrosty.

Nie chcę się bawić w wysyłkę, liczę na wrocławską brać akwarystyczną, może ktoś ma ochotę na zamianę? Może któryś z kolegów, z jakimi odbierałem jakąś z dwóch przesyłek?

Nie ukrywam, że ze względu na pracę i małe dziecko liczyłbym na wizytę tegoż akwamaniaka u mnie wieczorem w domu, w rejonie placu Kromera, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Generalnie, jak ktoś taki ma jakieś nadmiarowe miękasy i chce się ich pozbyć, chętnie wezmę lub zakupię za rozsądną cenę.

To jak, machniom?

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw

pozdrawiaM


Nano-Reef 30l, FZN-3 ChemiPure Ellite, Seachem Matrix, grys koralowy, włóknina wymiana co 4-5dni. Grzałka Easyheater 25W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monti poszła do Wrocmarcina, a do mnie przyszła ksenia, ciekawe, jak się przyjmie.

Nadal zaś chcący się pozbyć miękasów wrocławscy morszczacy mogą pisać.

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.