Skocz do zawartości
nemo

Sprawa honoru

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję Pana któremu sprzedałem ukwiał z rok temu. Proszę o kontakt.Przemek

P.S

Pan ten mieszka w okolicach Kryspinowa (dwa stawy Kraków ) Mam obiecany bonus dla Pana (ukwiał znów się podzielił) e-meil: szlachetny007@interia.pl


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Ukwiał nie jest taki mały przed podziałem miał 20 pare centów a teraz są dwa po 15 cm ale ten czeka na Pana z pod Krakowa chyba że się nie odezwie to dam znać Pozdrawiam


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam zarażony nie ma jeszcze baniaka, ja bym się na to pisał, choc się mroźno i zimno robi :) ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze apmiętam ty masz tydzień akwa:)więc na ukwiał chyba nie jesteś wymarzonym kupcem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi może szanuj zwierzaki co ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale jak nie szanuję? czasy się zmieniły a ja baniak mam od 7 września i co z tego? chcę go po prostu zasiedlać a za to że wszędzie żebram to sorry, postaram sie przestać ale baniak już powinienem zasiedlać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukwial nie dzieli sie raz na tydzien wiec pytam od razu czy jak znowu sie podzieli to jest szansa...:) Co do akwa to jestem na dobrej drodze:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi to zanzy że masz baniak od 2 miesięcy i jako jedno z pierwszych zwierząt chcesz dać ukwiała - to nie jest dobry pomysł - generalnie pomimo "łatwego" wyglądu to nie są super łatwe zwierzaki.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.