Skocz do zawartości
Rafqua

Przyjmę życie na start.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmę życie na start do 250tki,kręci się już 3ci miesiąc więc dojrzewanie mamy za sobą teraz czas powolutku coś tam wprowadzić... Jeśli ma ktoś coś na zbyciu z okolic Tychów chętnie przyjmę od glonów począwszy z góry piękne dzięki.

Pozdrawiam Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cladiella i Pseudo za 4pak pasuje ?

W Tychach bywam więc tylko się umówic.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że pasuje,wielkie śliczne dzięki :unworthy: a kiedy można Cię zastać w Tychach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote chyba wpadne pod wieczór.

walta 663 063 331.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jak chcesz Xenie, Capnelle to wpadnij do mnie do Mikołowa

:unworthy: :unworthy: :unworthy: Pół roku już się wybieram do Mikołowa do Urzędu miasta i wybrać się nie mogę :rofl: wreście jest konkretna motywacja ;) he he:)Postaram się w przyszłym tygodniu odwiedzić szanowny UM to chętnie Cię odwiedzę,zgadamy się na priv co do dnia i godziny :) WIELKIE DZIĘKI ZA ZAINTERESOWANIE.... :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś euphylię, zoa i coś może jeszcze na dobry start..


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś euphylię, zoa i coś może jeszcze na dobry start..

Witam i kłaniam się nisko, :unworthy: Pszczyna.... Pszczyna... Będę i jestem wdzięczny za zainteresowanie oraz ofertę,nie wiem jak będę stał z czasem żeby zawitać do Pszczyny,hmmm... Postaram się jakoś wykręcić czas żeby podjechać do Ciebie,odpowiednio wcześnie dam znać na priv.Jeszcze raz wielkie dzięki :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ja Ci nie przywiozę :p Musisz przyjechać..


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ja Ci nie przywiozę :p Musisz przyjechać..

No tego by jeszcze brakowało,nie dość że dać to jeszcze przywieść,posadzić i pielęgnować,he he :rofl: Nie no spoko i tak jestem wdzięczny,jak u mnie się zagęści to i ja się odwdzięczę początkującym na start,słodkowodne rozdałem wszystkie,zostały mi w małym akwa dwa Polypterus senegalus do wydania za fre tylko żeby miał ktoś akwa na nie a nie 50tkę... Jak ktoś chętny to dam za darmo około 12cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzięki Kolego Kośmid za zwierzaczki i glonki :unworthy: Teraz się meblują w nowym domku,mam nadzieje że będzie im u mnie dobrze ;) A wszystkim którzy również się zdeklarowali życiem,dziękuję za deklarację pomocy,odezwie się po świętach,praca i święta troszkę mi pomieszały szyki co do wolnego czasu.

Pozdrawiam Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.