Skocz do zawartości
santos

(O/Z) Kraba "dzikusa"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, :welcome:

Z przykrością muszę oddać pierwszego swojego lokatora (pasażer na gapę) kraba "dzikusa". Nie zidentyfikowałem dziada, natomiast kolega w sklepie morskim okrzyknął go mianem dzikusa, stąd nazwa. W baniaku posiadam grzybowieńce, Xenie, Euphyllie, Pachyclavularie i multum aiptasii. Tym nie dokuczał, aczkolwiek znikneły mordki Zoa które kupiłem od użytkownika NEMEZIS. :wallbash: Podejrzany może być tylko jeden tak więc w związku z małym litrażem i brakiem sumpa, dzikus musi wylecieć. Jest bardzo płochliwy i szybki. Łazi po skałce i skubie glony wapienne, często zrzucając i przesuwając skałę. Jest mały ale potrafi małe skałki podnosić jeśli ma na to chrapkę.

Fotka dzikusa:

post-13658-0-74850600-1333379957_thumb.jpg

Chętnie go oddam komuś kto da mu nowy dom, pewnie w sumpie. Nie mam serca go odsyłać na Wieczną Rafę... Jeśli ktoś ma jakieś szczepki na zbyciu to chętnie się zamienię. :thumbup:

Pozdrawiam,

Jakub :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak daleko bo mam osobne akwarium dla takich lokatorów a i szczepki by się na zamianę znalazły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak daleko bo mam osobne akwarium dla takich lokatorów a i szczepki by się na zamianę znalazły.

No właśnie. Ewentualnie jeśli się nikt nie zgłosi a pogoda się poprawi to kurier wchodzi w grę ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest tak brzydki że aż ładny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.