Skocz do zawartości
Raffy

Akwarium Andrniew 'a

Rekomendowane odpowiedzi

Zdj?cia akwarium nale?? do Andriew 'a kt?ry poprosi? mnie o wstawienie zdj?? na forum

P.S ?eby nie by?o ?e podszywam sie pod "cudze" akwarium :)

1016-1.jpg

1016-11.jpg

1016-12.jpg

1016-3.jpg

1016-4.jpg

1016-5.jpg

1016-6.jpg

1016-9.jpg

Co tu du?o gada? akwarium jest SUPER mam nadzieje ?e ja kiedy? sie takiego dorobie :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem na własne oczy. jest duuuuuuużo piękniejsze ;D


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najłądniejsze akwarium na nano-reef :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo ukrywać...coś niesamowitego...tak pięknego akwa chyba jeszcze nie widziałem....

Pozdro.


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,no to sie nazywa 'najwyzsza szakola jazdy'!

Nic dodac, nic ujac,tylko podziwiac i marzyc kiedys o takim wlasnym.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde piekne akwarium - nic tylko pogratulować i sobie życzyć takiego :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządny zbiornik!To już liga światowa! Korale zdrowizna,widać ,że ma im się na życie.Technika pochowana po rogach i nie rzuca się nachalnie w oczy.Miły dla oczu/moich/ układ skał z pozostawienie sporej ilości miejsca dla rosnących korali a na dnie DROBNY ŻWIREK.Czyli tak jak być powinno.Przydałoby się tylko trochę opisu techniki i oby tak dalej.

Podobnej klasy zbiornik przedstawiał Mariusz 621 tylko w tamtym raziła goła szyba na dnie.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sprzęt to już mówię :

200kg skały, pompa głóna RED DRAGON 6500, odpieniacz ATI twister, reaktor KNOP SIV , oświetlenie 3x 150 HQI+ 4x80 T5, mixer RATZ, REAKTOR DELTEC ROWA, refugium z MM.

Podłoże to zywy piach.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak się zastanawiałem jak korale reagują na rowaphos, juz wiem :) fajowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, ze zdjecie nawet w 30% nie oddaje piekna. dobra robota, pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz wiem ,że te dwie magnifici mają szansę na przeżycie gdyż jest to dośc trudna ryba do wykarmienia i bez związków absorbujących fosforanów można narobić sobie sporo bigosu.W sumie konfiguracja sprzętowa to prawdziwa F-1.Czy algi w refugium przy niskiej zawartości fosforanów Ci rosną -bo nie powinny.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie pochłaniają co chcą byle by koralowcom to odpowiadało. I jeszcze jedno-musiałeś mieć bardzo dobrego nauczyciela.W polskiej prasie takiej konfiguracji raczej nikt jeszce nie opisał.Reaktor na Rowaphos nie często jest u nas używany.Sam mam go dopiero od tygodnia i bardzo ciekaw jestem reakcji moich korali.

pozdrawiam


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktor na RowaPhos to bardzo przydatne urządzenie i korale mągą zareagować tylko pozytywnie . Dzięki niemu mogę sobie pozwolić na sporą obsadę bez ryzyka podniesienia poziomu fosforanów, Skoro najlepsze oceanaria na śwoecie na tym jadą to musi być to produkt sprawdzony.

Odezwij sie Adam na priv to sobie pogadamy luźniej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie wyjaśnic co to znaczym: "Reaktor na RowaPhos".


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś podać wymiary zbiornika. Uwzględniając przepływ przypuszczam że ma 2 m dł ?? Ale zdjęcia potrafią mylić.


akwa 330 l małosolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.