Skocz do zawartości
MILeN

Krab bad guy or good guy? ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim ;-)

wczoraj rozpakowując przesyłkę z jednego sklepu natrafiłam na kraba ukrytego w kawałku skałki wraz ze szczepką... zauważyłam go dopiero po wsadzeniu skałki do kostki bo zaczełą się cała skałka ruszać :thumbsup: może nie biegać ale spacerować po dnie.. fotke udało mi się jako taką zrobić..ma dużą siłe.. jestem pod wrażeniem normalnie turbodynamomena by zawstydził... ;)

jak świeciłam latarką to się obracał cały z tą skałką żeby mu chyba po oczach nie świecić cały czas tyłem..dziś dalej siedzi pod tą skałką chyba śpi ale wygląda to tak jak by się on się nią przykrywał..

załączam fotke może się ktoś orientuje który to może być bo nie wiem co mam z nim zrobić.. wczoraj przejrzałam reeflex'a ...i dalej nic mi nie pasuje :wallbash:

post-13124-0-01607600-1334226138_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ;-)

wczoraj rozpakowując przesyłkę z jednego sklepu natrafiłam na kraba ukrytego w kawałku skałki wraz ze szczepką... zauważyłam go dopiero po wsadzeniu skałki do kostki bo zaczełą się cała skałka ruszać :thumbsup: może nie biegać ale spacerować po dnie.. fotke udało mi się jako taką zrobić..ma dużą siłe.. jestem pod wrażeniem normalnie turbodynamomena by zawstydził... ;)

jak świeciłam latarką to się obracał cały z tą skałką żeby mu chyba po oczach nie świecić cały czas tyłem..dziś dalej siedzi pod tą skałką chyba śpi ale wygląda to tak jak by się on się nią przykrywał..

załączam fotke może się ktoś orientuje który to może być bo nie wiem co mam z nim zrobić.. wczoraj przejrzałam reeflex'a ...i dalej nic mi nie pasuje :wallbash:

post-13124-0-01607600-1334226138_thumb.jpg

Twój nosi na sobie głaz bo mu pewnie tak wygodnie ale nie wróżę nic dobrego.Sama piszesz że jest silniejszy od turbodynomena :lol: zobacz tego LINK

Podejrzewam że z taką skałą zrobi porządek w akwarium :whistle:

Podrzuć inną muszlę i obserwuj.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nosi na sobie głazu. I nie jest też pustelnikiem więc muszla mu niepotrzebna ;)

U mnie taki już rok siedzi w skale w tym samym miejscu. Wyłazi tylko podczas karmienia, żadnych ubytków korali (miękkich i LPS) ani ryb nie zauważyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nosi na sobie głazu. I nie jest też pustelnikiem więc muszla mu niepotrzebna ;)

U mnie taki już rok siedzi w skale w tym samym miejscu. Wyłazi tylko podczas karmienia, żadnych ubytków korali (miękkich i LPS) ani ryb nie zauważyłem ;)

Jak więc wytłumaczyć to że się z nią porusza. Zaklinował się i nie może wyjść??


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on może wyjść z niej bo ją obchodzi i obkręca nawet ..z tymże ja chiałam tą skałke przylepić na klej do innej ale z nim to będzie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To go odczep pęsetą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z nim zrobię? Na razie nie wiem właśnie co to za typ...z wyglądu to on do naprzystojniejszych nie należy ale jeżeli pożyteczny i jadł by mi glony to moze mieszkać a jak nie to go oddam .. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.