Skocz do zawartości
mic

Sprzedam akwarium kostke OPTI 60x60x50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam do sprzedania akwarium kostke o wymiarach 60x60x50(dl,szer,wys). Boki wykonane z OPTI WHITE, spod i tylna szyba FLOAT(specjalne biale szklo budowlane-na pierwszy rzut oka ciezko odroznic gdzie jest OPTI a gdzie nie;)), szyby gr 10mm bez wzmocnien bo takowe nie byly wogle potrzebne. Akwarium jest nowe, nigdy nie uzywane(zostalo zalane tylko w celu sprawdzenia szczelnosci). Niestety moje plany sie pokrzyzowaly i sprzedaje. Jedyne co zostalo zmienione wzgledem zdjec to idealnie przyklejone czarne tlo na tylnej szybie(klejone na plyn z woda-bez zadnych babli itd-z latwoscia mozna odkleic i zrobic po swojemu).

http://nano-reef.pl/gallery/image/37190-akwa/

Cena za akwarium to 300 PLN

Odbior osobisty w Poznaniu. Jezeli sie ktos zdecyduje oddam tani 5kg skaly ktorej mam w nadmiarze(odgazowana z dojrzalego zbiornika-pokryta glonami wapiennymi, rorowkami itd), jakas ekipa czyszczaca tez sie znajdzie(roznego rodzaju slimaki, wezowidlo itd);) (przy zakupie akwa skala i ekipa czyszczaca w promocyjnej cenie 100 PLN w przeciwnym razie sprzedam osobno)

kontakt: 609086655

pozdrawiam

michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja akwarium.


Miękko LPSowe

60x60x50 (180 l), Blau Overflow 3000 (25mm), New Jet 2300, Black Python 110W, Schuran 120, Jebao WP-25,Jager 200W, sump: 57x50x35 (60 l), LR: 18 kg, LS: 9kg Live Aragonite Natural White.

aa9e7f12009aeb87acdcf619fe29ea51u688a610.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja akwarium dla uzytkownika goauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostala skala, slimaki i wezowidlo. w niedlugim czasie powinna sie pojawic z tym nowa oferta w dziale sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.