Skocz do zawartości
Gość AnT

do @seb :P

Rekomendowane odpowiedzi

@kubek 77 - nie denrwoj sie , narazie tylko ja dostaje po d*pie

się nie denerwuje ;) spoko... może inni tak mnie odbierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie podświadomie denerwuje. Utnijcie to prosze :crybaby: Pokój PAX PEACE


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie widzicie jakąś różnicę w dy..aniu kogoś poprzez sprzedawanie podarowanych szczepek i budowaniu sobie akwa na cwaniactwie i... dymaniu kogoś sprzedając szczepki, ryby w chorych cenach przekraczających czasami kilkukrotnie ceny rynkowe?

no jasne że widzimy - dający jeszcze nie wie że zostanie wydymany przez obdarowanego bo ten to wystawi za kilka dni (po tym jak już dostanie) a kupujący po chorej cenie tą cenę zna i się na nią świadomie godzi (powiedzmy że zostaje wydymany świadomie)

ciekawe ilu dających coś za darmo zgodziło by się coś komuś dać jak by ten co chce wziąć napisał: daj mi w gratisie 10 korali a ja je jutro czy pojutrze wystawię po 30pln za sztukę ? zgodziłbyś się na takie coś ? ja nie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubek 77 - nie denrwoj sie , narazie tylko ja dostaje po d*pie

Popraw drogi Kolego ortografię, bo oczy bolą.... :realmad:


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

pisze z kom, jutro błedy poprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szanuje obydwu uczestników sporu myśle że schłodzony chmiel w wdzydzach rozwiąże problemy :harhar:

pozdrawiam Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Panowie szanuje obydwu uczestników sporu myśle że schłodzony chmiel w wdzydzach rozwiąże problemy :harhar:

pozdrawiam Jarek

ja sie bo jechac bo chyba mnie zlinczuja co nie którzy ;)

zaczynam sie zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cypress pierwsza klasa, od razu studia się przypomniały....


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie bo jechac bo chyba mnie zlinczuja co nie którzy ;)

zaczynam sie zastanawiać

o to sie nie martw, na pewno Cie nikt nie zlinczuje, to raczej mnie...dlatego mnie tam nie bedzie ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

@seb :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

@AnT faktycznie Ci ostatnio coś się podziało,90% twoich postów jest o niczym :rtfm:

Przypomnij sobie jak pomagałem Ci założyć solniczkę, jak Ci coś tłumaczyłem to wyglądałeś jak dziecko z ręka w nocniku.Jak masz się śmiać z nowych ,a nie chce Ci się napisać tego o co pytają to lepiej nie pisz.Później zaczyna czytać to forum nowy i zanim się dogrzebie do konkretów to go wcześniej szlak trafi niż znajdzie odpowiedz na męczące go pytanie.

Zaśmiecanie forum bezsensownymi tematami na pewno nam nie pomoże w niczym :thumbdown:

Tyle o demnie pozdro...Eridanus

Artek no pięknie - spoko

dobrze wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli ja sie moge wtracic to cos napisze :p

dostalem na start wiele szczepek min od AnTa ale rowniez od reszty tarnowiakow ( domator1 , eridanus jeszcze raz thx :) )

jak rowniez od ekipy z KRK :)

nigdy nie skapilem rowniez tego co mialem :) zreszta krakowiacy moga potwierdzic , bo wiele razy wiezlismy 1 lub nawet 2 boxy gratisow na spotkania w krakowie :)

mysle ze zamysl tego tematu ktory jest juz zamkniety jest trochu dla mnie zrozumialy , mianowicie wielu z nowych morszczakow moim zdaniam idzie na latwizne , i nie chodzi mi tu o darmowe szczepki , ale o calosc tzn , zaczynaja najlepiej na calej wodzie z dojrzalych baniakow , powiedz co dozowac , ile czego , .... ja rozniez pytam bo jestem wcaiz laikiem jak pewnie prawie wszyscy na forum ( nie chce nikomu bron Boze ublizyc ) startujac z drugim baniakiem zaczalem na 100% nowej solanki zeby wlasnie przejsc dojrzewanie itp , mam w tym frajde

zawsze jesli ktos do mnie przyjdzie i mam co uciac , i jesli bede mogl jak juz baniak mi sie rozrosnie w spsach to kazdemu cos wrecze , ale tez nieraz mnie wkurza jak gosc ktory ma baniak 2 tygodnie i pisze ze przyjmie zycie na strat , wode , cos tam cos tam to trochu denerwuje , u mnie w domu tez sie nie przelewa , ale na normalne zycie i utrzymanie 800l wystarcza , trzeba wziasc pod uwage ze baniak rafowy jednak kosztuje i pomoc znajomych ,, lub kolegow z forum jest nieoceniona ale od siebie tez troszku trzeba dac :)

pozdrawiam , i nie linczujcie sie na wzajem w tym temacie i na ogolnym forum bo nie po to powstalo :) na luzie i dalej gadamy o morszczyznie :) peace :):welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Kuba nie rozdajemy, pchamy za piwko by rosły lub wymieniamy sie za inne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie fakt hehe :) ale to prawda :) lepiej dac za browarka a niech rosnie :) heehe pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes, kawalek kozak! Lata tego nie słyszalem! :)Ant, z tymi wdzydzami to chyba se jaja robisz??? Powinieneś już się przyzwyczaić że jak coś do kogoś mam to to piszę/mówię, a nie owijam gówna w złotko, bo i po co? Ale nie zwyklem sie gniewać/obrażać, po prostu tak zostałem wychowany i tak mi zostało, więc nie wiem o czy Ty w ogóle piszesz? :harhar: Napisałem co chciałem, Twoich postów widać nadal nie rozumiem, luz :smoke:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie te "społeczne" problemy to nie raz na forum było by nudno ).gif

Widzimy się w Wdzydzach gathering.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci,jak dzieci, jak coś oddaje to moja sprawa i g..no mnie obchodzi co ten ktoś z tym zrobił ale to co z tym zrobił i w jaki sposób to świadczy tylko o nim !!! więc... o co ten spór ??? są ludzie i ... taborety...

ps.ankieta - mam racje ??? TAK NIE


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moja ankiete nie licz :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie te "społeczne" problemy to nie raz na forum było by nudno ).gif

Widzimy się w Wdzydzach gathering.gif

Dokładnie! :wine::cheers:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

i po sprawie

Prezes łady utwór :)

coś dla ciebie :harhar:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iaHXIgdCMGs#t=1s

też ta ekipa grająca ,ale wolałem zanim się nawrócili to dobrych parę lat w wstecz :evil:

@seb - skoda bic piany już kto miał użyć - użył :smoke:

i oto mi biegało

obydwa wątki czysta prowokacja :evil:

czasem trzeba kogoś w d.pe kopnąć by nabrał rozumu :rtfm:

ok może i co nie którzy się pogniewali ale to nie było do wszystkich -sorry

AnT

p,s

co do mojej osoby - ciesze się tylko że eksperymentuje na własnym baniaku i nikomu tego nie narzucam :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to forum staje się dziwne - coraz bardziej zaczynam się zgadzać z Prezesem.... :coffee:

PozdrT

HAHAHAH kolego ja od roku to twierdze ,że z tym forum cos nie tak ,co innego jak popatrzy sie w stecz


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, czekam na merytoryczne tematy. Nie ma co oglądać się wstecz, nie napisze, że u mnie znów leje, bo Seb zastrzeli mnie piękną pogodą na pomorzu :D No ale przeczytałbym w końcu coś odkrywczego w dziedzinie morszczyzny. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.