Skocz do zawartości
cris6

akwarium morskie na wadowickiej w krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Dla zainteresowanych na Wadowickiej w Krakowie w Mc Donalds jest nowe morskie,własnie wsadzili tam skałke

Koszt akwarium z info podanych z nowej hurtowni morskiej w Krakowie to ok 70,000 zł

wsadził bym zdięcia (akwa jeszcze bez skałki)bo mam ale nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześłij mi fotki ja je tutaj wstawie

mój mail paletka6@op.pl


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1016-akwa1.jpg

1016-akwa2.jpg

1016-akwa3.jpg


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

Ostatnio jeszt jakiś "bum" na akwaria w macdonaldach. W Rybniku też jest. Byłem tam ostatnio je zobaczyć ale mieli wyłączone światło. Okazało się że je "rzadko włączają". Ale akwa niczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie ta cena 70,000zł?co ci ludze chcą tam wsadzić?moim zdaniem kwota kosmiczna ..chociaż tank bardzo ładnie wykonany (oglądanie z wszystkich stron).Napewno apetyty wzrosną nie tylko na fiszmaki..pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pewnie oprócz sprzętu i życia w cene jest też wliczone serwisowanie akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez wiele długich lat..zobaczymy za jakiś czas i wyciągniemy wnioski i mam nadzieję że jakość będzie odzwierciedleniem tej kwoty.pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest ta firma ,bo rozmawiałem z gościem z Łagiewnickiej i oni właśnie to wykonują . To nowe akwa ma ok 1500 l więc i życia będzie mnustwo ,a znając ich metodę to pewnie samej żywej skały tam wpakują z 400 kg jak nie lepiej ,już nie mogę się doczekac bo efekt końcowy napewno będzie powalający.


Lubię to co słone !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem i widziałem :)

pływają juz rybki,pare nemo jakis zółtek ,hepatus,Heniochus acuminatus,i chyba Acanthurus lineatus .

Jest tam tego wiecej ale miałem tylko chwile , acha gdzies moglem sie pomylic [ma sie te dwa miesiace stazu :) ]

Skały jak na zdjeciu powyzej czyli korali narazie brak.

Oswietlenie mocno niebieskie ???[tylko na czas dojrzewania czy tak juz zostanie?]

Napewno tam jeszcze wpadne na spokojnie, zbiorniczek zapowiada sie fajnie.


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie to akwarium bylo juz w tym Macdonaldzie od dawna. W ostatnim czasie zostalo tylo powiekszone. Robi je wlasciel sklepu Diadema z Krakowa. Wczoraj z nim rozmawialem. Stopniowo wprowadza do niego zycie. A prace nad powiekszeniem trwaja od kilku miesiecy. Jak ktos bedzie w Krakowie to warto zobaczyc.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Diadema dokonczy calosc to chyba zostane stalym klientem tego MC Donalda:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj, zobaczylem i padlem na miejscu. Baniak po prostu obledny. Smialo moge powiedziac ze najlepszy jaki w zyciu widzialem. Korali masa, tridacny(kilka padlo bo zostaly tylko muszle:(), pelno zycia. Co ciekawe jest malo ryb. Tylko jeden hepatus jakies blazny, chromisy moze z 15 razem. Jak jestescie w kraku olejcie oceanarium i jedzcie tam. Warto. Pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby moim zdaniem były w zbyt duzych ilościach wprowadzane na raz i trochę pewnie parametry szalały.I rybki odchodziły do rybiego raju.Widziałem tam w odstępach powiedzmy miesiąca za każdym razem inne ryby.pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.