Skocz do zawartości
luft

Nemateleotris decora - firefish- Karmienie

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam decore. Karmie życie poznym wieczorem, mam sporo mordek niefoto do wykarmienia. Inne zwierzaki, ryby się stołują przy okazji. Tyle, że decora aktywna za dnia w baniaku idzie spać z kurami czyli właśnie coś około godz 18 i już jej nie widać. Z tego powodu za dnia staram się ją karmić. Jest to moja nadopiekuńczość, czy prawidłowość? Proszę o głosy bardziej doświadczonych w praktyce z ta prześliczną rybcią. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ryby karmie codziennie o godzinie 23 bo tak kończę prace i ona zawsze czeka na jedzonko. Moze staraj się ja przestawić stopniowo opozniajac jej podawanie pokarmu.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją karmię w dzień z tego co zauważyłem to ta rybka wyłapuje pokarm z toni więc IMHO karmienie po zgaszeniu światła odpada. Karmię suchym pokarmem oraz od czasu do czasu mrożonkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie światło jest do 24 z racji tego, ze późno wracam i trochę jeszcze chce zobaczyć więc ryba je za widnego


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie szutki i o której porze bym nie dał to zawsze jedzą, oczywiście przy świetle


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam dwie sztuki - karmie w dzien, kolo 15 :)


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.