Skocz do zawartości
rpp

UK/Niemcy - prośba o pomoc w zakupach

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby z UK/Niemiec, która pomogłaby mi w zakupie pewnego drobiazgu (międzynarodowa karta SIM) i wysłała mi to do Polski.

Niestety bezpośredni zakup przeze mnie nie wchodzi w grę bo firma liczy sobie jakieś absurdalne koszty wysyłki do Polski (grubo ponad 30 EUR).

Szczegóły ustaliłbym na PW

Z góry dzięki za pomoc.

EDIT: w zasadzie jak przejrzałem ceny to korzystniej wychodziłoby wysłanie karty do Niemiec bo wtedy nie naliczają VATu. Tak więc "milej" widziana jest jakaś dobra dusza zza naszej zachodniej granicy.

Edytowane przez rpp (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Napisz na pw lub tutaj co to za karta lub podaj linka, zobaczymy co da sie zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę, pisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Jeśli nie uda mi się znaleźć kogoś z Niemiec to odezwę się do Was. Nawet doliczając angielski VAT i tak wyjdzie taniej niż wysyłka do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

zwykla pusta na tej stronce kosztuje £15, nie wiem czy chcesz pusta czy cos ma byc na niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka karta jak chcesz miedzy narodowke polecam lebaro


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka karta jak chcesz miedzy narodowke polecam lebaro

Generalnie chcę kupić kartę GoSIM.

Lebara to chyba nie do końca to na czym mi zależy. Jeśli dobrze zrozumiałem info z ich strony (http://www.lebara.co.uk) jest to karta w UK z której można tanio dzwonić do różnych krajów ale będąc w UK. Chyba, że chodzi o inną kartę albo ja czegoś nie zrozumiałem.

To co chcę kupić działa trochę inaczej bo tu chodzi o to, że będąc zagranicą nie płacę za odebrane rozmowy w roamingu (oczywiście nie na całym świecie - akurat GoSIM oferuje to w ok. 70 państwach). Rozmowy wychodzące też są na rozsądnym poziomie (np. z Egiptu da się dzwonić do Polski za 0.42E/min co jest już mocno konkurencyjne do lokalnego egipskiego prepaida).

W każdym razie dzięki za pomoc - jeśli nie uda mi się znaleźć kogoś poza UK (wysyłka do państw z Europy zachodniej nie jest obciążona VATem i ceny są takie same jak w UK tylko waluta to Euro zamiast Funta więc różnica jest spora) to na pewno skorzystam z pomocy osób piszących w tym wątku.

Edytowane przez rpp (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Okazało się, że mając polską kartę kredytową nie mogę wybrać innego kraju jako miejsce dostawy. Nie ma innej opcji płatności (Paypal, przelew) więc generalnie odpuściłem.

Firma prowadzi jakąś dziwną politykę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.