Skocz do zawartości
Gość buczi82

1001 drobiazgow UK

Rekomendowane odpowiedzi

o widzisz Robert, dobrze Cie widziec :) szukalem tej tapety co masz jako tlo, zwiedzilem b&q, home base, wickes, b&m, tesci i reszte i za cholere nie znalalzem, znalazlem tylko plytki samoprzylepne, ale nie wiem czy nie bedzie widac laczen, pewnie bedzie, jak mozesz to napisz jeszcze raz gdzie ja zakupiles... Grzegorz a do Ciebie mam pytanko jak sie sprawuje htc x, bo bede przedluzal umowe i sie nad nim zastanawiam, sorka spam :p

Witam

Nie wiem czy chodziło Ci o mnie bo jest w tym wątku dwóch Robertów, ja swoją kupiłem w B&Q na stoisku z tapetami są to rolki zapakowane w folie do oklejania drewna.

Tylko trzeba ob lukać tą stronę która ma klej i ona musi być czarna, bo występują też w innych kolorach.

Ja po prostu delikatnie rozpakowywałem bo inaczej trudno to zobaczyć.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Tak o Ciebie mi chodzilo :) hehe

kurcze a ja szukalem w tapetach do kuchni lub lazienki... a do drewna zakupilem, ale zeby oklejic szafke pod akwa, musze luknac jaki tam jest kolor ;) dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o Ciebie mi chodzilo :) hehe

kurcze a ja szukalem w tapetach do kuchni lub lazienki... a do drewna zakupilem, ale zeby oklejic szafke pod akwa, musze luknac jaki tam jest kolor ;) dzieki :)

Witam

Jak nie Znajdziesz to Daj znać podejdę u mnie i Ci ewentualnie kupię i podeślę. Resztę na priva jakie wymiary i Podaj adres.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.