Skocz do zawartości
tomm

zakup osmozy w Poznaniu w atrakcyjnej cenie???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wielka prośba do Poznaniaków.

Czy może ktoś polecić sklep w Poznaniu, Luboniu gdzie w atrakcyjnej cenie (poziom alledrogo) kupię filtr osmozy z filtrem demi i innymi gratami do montażu. Czytałem, że sporadycznie można trafić wadliwe membrany, a nie mam ochoty na tego typu zagwozdki przy stawianiu nowego zbiornika (360 literków+ sump do napełnienia). Jeszcze jedno czym różnią się filtry osmozy "większe" na listwie montażowej od zestawów jak to nazwać, o takiej budowie (http://allegro.pl/filtr-osmoza-akwarysty...680.html). Ten zestaw na aukcji to najlepsza oferta jaką znalazłem. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wielka prośba do Poznaniaków.

Czy może ktoś polecić sklep w Poznaniu, Luboniu gdzie w atrakcyjnej cenie (poziom alledrogo) kupię filtr osmozy z filtrem demi i innymi gratami do montażu. Czytałem, że sporadycznie można trafić wadliwe membrany, a nie mam ochoty na tego typu zagwozdki przy stawianiu nowego zbiornika (360 literków+ sump do napełnienia). Jeszcze jedno czym różnią się filtry osmozy "większe" na listwie montażowej od zestawów jak to nazwać, o takiej budowie (http://allegro.pl/filtr-osmoza-akwarysty...680.html). Ten zestaw na aukcji to najlepsza oferta jaką znalazłem. Pozdr.

Hej.

Ja brałem stąd:

waterpure.pl/

Sklep w poznaniu i wystawiają się też na allegro. Trudno się dodzwonić i robią powoli, ale cena konkurencyjna i jak na razie jestem zadowolony z mojego zestawu.

Edytowane przez luft (wyświetl historię edycji)

80 L AM Blenny

Ryby: Centropyge acanthops, Salarias fasciatus, Sphaeramia Nematoptera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do skiby (thcskiba.pl). W prawdzie Szamotuły, ale w Poznaniu jest często.

Do takiego baniaczka kup z dużymi prefiltrami, ja stawiałem identyczny pare lat temu, niestety musiałem wymieniać...

Edytowane przez thomash666 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Widzę, że sklep wspomniany dwa posty wyżej ma bardzo atrakcyjne ceny. Prowadzę również sprzedaż przez internet. Osmoza 4 stopniowa 100 gpd+ demi+ dodatkowa puszka+ dual tds to... 353 pln przy odbiorze na miejscu. zaraz zamawiam. czeka 400 litrów do zalania...

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ten sklep się nazywał rainbow - od amerykańskich odkurzaczy :) 3 lata temu brałem zestaw RO6+bio i śmiga do dziś. Tylko taka jedna cenna uwaga - był kiepsko poskręcany - za mało taśmy teflonowej i ciekło niemal z każdego połączenia :rant: . Nie ciekło tylko z prefiltrów.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już Poznań i okolice się aktywuje to nieśmiało zaproponuję spotkanie przy słonym akwarium i browarku... kto z ładnym baniakiem i wyrozumiałą żoną się odważy zaprosić małą gromadkę? Jak ktoś się odezwie założymy wątek w stosownym miejscu forum. Akwaryści słodcy z WTMA spotykaja się co środę w poznańskiej Malcie przy maku i innych śmiećfoodach... tak od kilku lat regularnie... wiem, wiem, nie to miejsce, tak mnie naszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto z ładnym baniakiem i wyrozumiałą żoną się odważy zaprosić małą gromadkę?

Nie mam żony i ładnego baniaka :harhar:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Poznania, żona zrobi wszystko co jej powiem, ale baniak jest do d.py i nie ma co oglądać... :crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.