Skocz do zawartości
Gość dieter25

odpieniacz black pearl

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły jesteś @dieter25, zamiast załatwić sprawę z Sebastianem aferę rozkręcasz zupełnie bez sensu.

Pytanie do ciebie, czemu ma to służyć?

Ja nie rozumiem kilku rzeczy.

Odpieniacz przyszedł potłuczony? Nie pasuje to odsyłasz.

Odpieniacz nie spełnił twoich estetycznych oczekiwań? Nie pasuje to odsyłasz.

A jak pasuje, to po co ta afera?

Świeżakiem nie jesteś to wiesz, że najpierw sprzęt a póżniej zwierzęta.

W moich oczach sam sobie jesteś winny.

Swoją drogą @sebastek też dałeś d*py, jeżeli prawdą jest że pokazałeś inny odpieniacz niz wysłąłeś.

Wiadomo, diy to nie taśma produkcyjna, piekarnik to nie odlew, więc trudno oczekiwać od Sebastiana że każdy będzie identyczny.

Każdy ma wybór, nie podoba się to do sklepu :D

A nie obrabianie d*py koledze że zrobił coś w dobrej cenie.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły jesteś @dieter25, zamiast załatwić sprawę z Sebastianem aferę rozkręcasz zupełnie bez sensu.

Pytanie do ciebie, czemu ma to służyć?

Ja nie rozumiem kilku rzeczy.

Odpieniacz przyszedł potłuczony? Nie pasuje to odsyłasz.

Odpieniacz nie spełnił twoich estetycznych oczekiwań? Nie pasuje to odsyłasz.

A jak pasuje, to po co ta afera?

Świeżakiem nie jesteś to wiesz, że najpierw sprzęt a póżniej zwierzęta.

W moich oczach sam sobie jesteś winny

kto jak kto ale ty to w tym temacie nie powinieneś się wypowiadać bo uczciwy na pewno nie jesteś a jeśli nie wiesz o czym pisze to o pompie koralia na którą jak mi sprzedałeś to później się wypiołes.uczciwy się znalazł


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe robi się coraz ciekawiej :) kto kolejny?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft rozumiem, że tym minusem wpisujesz się w ton tej dyskusji??? BRAWO!!! nie wiedziałem... myślałem, że raczej próbujesz znaleźć zawsze dobre rozwiązanie i nie kibicujesz biciu piany hhmmmmm

ciut się rozczarowałem...

gwoli wyjaśnienia, bo mam przynajmniej nieśmiałe chęci wierzyć, że nie zrozumiałeś...

mam dość przewalających się po tym forum sporów, syfów wywalanych publicznie, szkalowania, wpisywania niedopowiedzeń, itd. i nie chodzi mi o to, że w ten sposób odbieram jego użytkowników. Powiem tak - post ten, miał być swoistym krzykiem rozpaczy zmieńcie to byście nie stali się tacy na co dzień i by to forum nie zalewane było jedynie "awanturniczymi tematami". Sformułowanie "jesteście daremni" tyka tych co wpisują tu posty nie mając żadnego innego interesu poza "wkładaniem kija w mrowisko", nie wypowiadają się merytorycznie (bo nie bardzo jest jak - taki dziwny temat) a tylko podsycają atmosferę.

a duch tego forum umiera pod takimi tematami... przysłaniają one merytoryczne rozmowy i fajną atmosferę, dlatego tak, a nie inaczej to dobitnie napisałem!

forum ewoluuje tylko zastanawiać się należy w jakim kierunku, a rolą modów i adminów powinno być by ten kierunek był dobry. Temat jak już się pojawił powinien być "przypilnowany" przez Was (modowie i admini) by nie dochodziło do zadrażniania sytuacji, bo temat "byle jaki". Zaniedbaliście to i teraz mamy takie pospolite szczucie... kto jest bardziej be...?

Co do takiego, a nie innego mojego wpisu dot. kasowaniu DIY i targowiska hmmm chyba zauważalne jest, że z tych działów pochodzą kłopotliwe wpisy...

Co do samego DIY zaniedbaliście sprawę, działa to jak wielka tablica ogłoszeniowa. Z dużą cierpliwością szukać wpisów merytorycznych. gdzie przy prezentowanej elektronice chociażby schematy, soft do scalaków, spis elementów? Są zdjęcia gotowców i informacja ile to "powinno kosztować"... chyba wstawię swoje "Reklamy" do tego działu, a co może zrobię kasę na robieniu lamp led, elektroniki do nich i wszelkiego rodzaju pudeł, filtrów i reaktorów z akrylu...

pozdrowienia, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą @sebastek też dałeś d*py, jeżeli prawdą jest że pokazałeś inny odpieniacz niz wysłąłeś.

Bardzo przepraszam, bo miałem już nic nie pisać ale wcale Anatolowi nie pokazywałem zdjęcia, mógł oglądać w mojej galerii.

Powiem tak, z mojej strony niedopatrzeniem było to że wyszedłem za założenia że każdy wie że robię stożki ze szwem, za to biję się w pierś, z drugiej strony Anatol zasugerował się zdjęciem z targowiska, na którym faktycznie był odpieniacz bez szwu, (była taka krótka partia) ale tak jak pisałem wcześniej ... każdy sprzedawany odpieniacz z tzw nad produkcji dokładnie opisywałem na targowisku.

Tyle ode mnie ...

Z mojej strony uważam sprawę za zamkniętą.

Pozdrawiam


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jak kto ale ty to w tym temacie nie powinieneś się wypowiadać bo uczciwy na pewno nie jesteś a jeśli nie wiesz o czym pisze to o pompie koralia na którą jak mi sprzedałeś to później się wypiołes.uczciwy się znalazł

Weż się ty ode mnie odwal wreszcie :).

Przeginasz pałę kolego.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weż się ty ode mnie odwal wreszcie :).

Przeginasz pałę kolego.

bo piszesz sam takie rady "jak nie pasuje to odeslij' to czemu odemnie nie wziołeś tego badziewia co mi sprzedałeś i olałeś mnie wmawiajac ze to ja ją zepsułem :thumbdown::thumbdown::beznadzieja

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek zamykam, jako "niecniewnoszący" i "doniczegonieprowadzący" :harhar: Starczy chłopaki, jest piątek, więc otwórzcie lodówkę, wyjmijcie walcowaty przedmiot o wadze około pół kilograma, szklany lub aluminiowy, pasuję do rąsi? Pasuje jak nic :) teraz zróbcie tsssstttt... I zdrówko! :welcome:

Pozdrawiam

seb

ps. Kubek, nie ucz mnie być modem, ja Cię proszę :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.